Intel i7 9700K sistem toplama

Şöyle örnek bir sistem topladım ama diğer arkadaşlarda ekleme çıkarma yaparsa daha dengeli hale getirebiliriz.
Link
Ek Açıklama 2019-11-29 010530.png

Düzeltme : Ram 1 adet olmuş 2 adet olacak. Bütçe aşarsa ve oyun o kadar önemli değilse ekran kartını kısabilir.

Şöyle örnek bir sistem topladım ama diğer arkadaşlarda ekleme çıkarma yaparsa daha dengeli hale getirebiliriz.
Link
Eki Görüntüle 465963
Düzeltme : Ram 1 adet olmuş 2 adet olacak. Bütçe aşarsa ve oyun o kadar önemli değilse ekran kartını kısabilir.
Hocam benim ekran kartı 8gb 256 bit AMD idi, sizin seçtiğiniz 6gb 192 bit performans olarak o daha mı iyi

Hocam benim ekran kartı 8gb 256 bit AMD idi, sizin seçtiğiniz 6gb 192 bit performans olarak o daha mı iyi
Ekran kartının gücü bitine veya GB göre belirlenmez öyle olsaydı bundan 5 sene önceki 512 bit ekran ekran kartı şuanki 192 bit ekran kartından daha iyi performans verirdi. 1660 Ti 6GB RX 580 8GB dan daha performanslıdır bunu için internetten bu iki ekran kartının performans testlerine bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı