Intel Iris iGPU Oyun Performansı Nasıldır?

@Silinen üye Yanlış bir şey yaptığımı düşünüyorsan "Rapor Et" butonu var. Ona basıp şikayet et, moderatörler ithamımda, tavrımda ya da dediklerimde bir yanlışlık görmüşlerse gerekeni yaparlar. Her ay 900 sayfa kitap okuduğunu iddia eden birinin yazım kurallarından haberdar olmaması mümkün değildir.

Not: Ben bu yorumu yazarken moderatörler mesajları başka bir başlığa taşıdıkları için anlamını yitirdi.

Ama bakın siz hala konuyu uzatıyorsunuz. Ayrıca burada virgülden sonra boşluk bırakılmasının yada bırakılmamasının kitap okumak ile ne gibi bir alakası var demiştim size. Bir sürü şey yazmışsınız, fakat size yönlendirilen sorunun cevabını yazmamışsınız. Hala 900 sayfa kitaba takmış durumdasınız. Sizi ilgilendiriceğini sanmıyorum ama zaten işim gereği ayda yaklaşık 1500 sayfa okuyomdur. Tabii bunun yarısı Türkçe. Moderatörler başka yere taşımakla en doğrusunu yapmışlar fakat siz hala uzatıyorsunuz konuyu. Neyse konuyu uzatmamak adına siz haklısınız diyorum. Sizden de ricam artık gerçekten uzatmayın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı