Intel, Nvidia ve daha birçok markanın fanboyluğu

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Ben nedense Intel, Nvidia, ASUS, MSI, Sony, Rode, Neumann, Samsung, Philips, Apple, Cooler Master, Thermal Grizzly ve Corsair markalarının fanboyuyum.

Sony'nin kameralarını seviyorum.

Rode firmasının ise stüdyo mikrofonlarını.

Neumann ise dünya'nın en pahalı ve en kaliteli stüdyo mikrofon üreticilerinden.

Samsung tarafında ise akıllı televizyon ve akıllı telefon ve diğer tüm aksesuarlarını seviyorum. (Samsung'un tüm akıllı beyaz eşyaları da dahil)

Philips firmasının ise, akıllı aydınlatma sistemlerini seviyorum. Akıllı telefon uygulaması var ve RGB ışıkları kontrol etmek gibi muazzam özellikler var.

Apple firmasını ise sadece eğer evde iş amaçlı çalışacağım bir kayıt stüdyom varsa, seslendirme ve vokal kayıtlarımı artık endüstriyel seviyelere getirirsem, MAC bilgisayar tercihim olur.

Cooler Master firmasının ise genelde sıvı soğutucularını ve kasalarını seviyorum.

Thermal Grizzly firmasının ise termal macunlarını seviyorum çünkü alüminyum termal macunu bulunuyor ve çok iyi soğutma sağlıyor.

Corsair markasının ise Güç kaynaklarını seviyorum. Aynı zamanda sıvı soğutucu olarakta ikinci tercihim olabilir. :)

Aslında fanboy demek ne kadar doğru olur bilemem. Ancak bu bahsettiğim markalar dışında başka marka ürün tercih etmiyorum pek. Alacağım tüm ürünler, muhtemelen bu markaları kapsar.

Yani uzun lafın kısası, zengin olursam eğer bu firmalar benden çok memnun kalacak gibi. Zenginler zaten, dahada zengin olurlar. 😂

Sizce marka tercihim çok mu cringe? :(

Son düzenleme:
Ne demek istediğini tam anlamadım fakat bütün bu marka tercihlerime baktığınız zaman, ne tür bir insanım ben? Kalite düşkünü mü? Ne ad verilir yani benim gibilere?
Kendiniz hakkında çok saçma şekillerde yorumlamalarda ve tanıtımlarda bulunuyorsunuz. Açtığınız konular gerek ben gerek diğer forum üyeleri tarafından pek olumlu karşılanmıyor. Fark ettiyseniz size karşı ciddi bir hater kitlesi oluştu. Farklı olabilirsiniz/olduğunuzu düşünebilirsiniz fakat şuanda herkese açık bir tartışma alanındasınız. Uyum sağlamaya çalışın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı