Intel Pentium E6500 ekran kartı önerisi

Pegatron yazıyor tek msinfo32.exe de.
Çok büyük ihtimalle çift RAM slotun vardır diye tahmin ediyorum yani. :) 2 GB RAM daha al ve 4GB yap, ondan sonra 120 GB bir SSD al ve Windows başta olmak üzere diğer programlarını buraya kur. Bu iki yükseltme sana çok fayda sağlayacaktır. Ondan sonra bence R7 240 yapıştırabilirsin.

Çok büyük ihtimalle çift RAM slotun vardır diye tahmin ediyorum yani. :) 2 GB RAM daha al ve 4GB yap, ondan sonra 120 GB bir SSD al ve Windows başta olmak üzere diğer programlarını buraya kur. Bu iki yükseltme sana çok fayda sağlayacaktır. Ondan sonra bence R7 240 yapıştırabilirsin.
Hocamın dediklerini yaparsan 1900'lü yıllardan yeni çağa geçiş yaparsın :).

Çok büyük ihtimalle çift RAM slotun vardır diye tahmin ediyorum yani. :) 2 GB RAM daha al ve 4 GB yap, ondan sonra 120 GB bir SSD al ve Windows başta olmak üzere diğer programlarını buraya kur. Bu iki yükseltme sana çok fayda sağlayacaktır. Ondan sonra bence R7 240 yapıştırabilirsin.

Ucuz bir 120 GB SSD önerebilir misin?

Ucuz bir 120 GB SSD önerebilir misin?
Patriot Memory Burst SSD 120GB SATA III Internal Solid State Drive 2.5" - PBU120GS25SSDR: Amazon.com.tr veya Haikon C100 120gb C100/120g 2.5" Sata 3.0 Ssd | Trendyol. Patriot daha bilinen bir marka, onu alırsanız daha iyi olur.
Ancak SSD yerine ekran kartı veya RAM'e öncelik vermenizi öneririm. Anakartınız (muhtemelen) SATA 2 olduğu için tam performansta yararlanamazsınız. Sisteminizin RAM veya ekran kartı takviyesine daha çok ihtiyacı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı