Intel pişmanlık mıdır?

Laptoplarda 8. nesile kadar sorunludur. Hem cok isinir hem de oyunlarda drop yerdim hep. Ayrica verimli guc tuketimi olmadigi gibi perfomanslari da kotudur.

Intel pişmanlık değil ama anakartları çok kanser ben canım sıkılınca parça değiştim için sinir bozucu.
Ama AMD DDR 2 sisteme bile 6 çekirdekli işlemci takabiliyoruz ben bu yüzden AMD tercih ediyorum.
Soğutmasıda güzel yani şu an elimde Ryzen 3 1300X var yakın Ryzen 5 5500 işlemci almayı düşünüyorum anakartım da bayağı eski aslında A320 ama Intel olsaydı anakartda değiştirmek zorunda olacaktım.

DDR2 6 çekirdekli AMD işlemci Core 2 Duo E8600'ün yanına yaklaşamaz. DDR2'de Intel'den başka seçim yoktur.

AMD X6 1100t her türlü geçer.

Ben sana giriş seviyesi işlemci örneği veriyorum sen bana en tepe işlemciyi söylüyorsun. E8600 %50 daha fazla güç verimliliğine sahip ve kat kat daha iyi OC potansiyeli var. Rahatlıkla 4GHz yapılabiliyor. Biri giriş seviye biri üst seviye olmasına rağmen tekli çekirdekte eşitler. X6 1100T'ye rakip istiyorsan Xeon X5492 yok eder.

Ben sana giriş seviyesi işlemci örneği veriyorum sen bana en tepe işlemciyi söylüyorsun. E8600 %50 daha fazla güç verimliliğine sahip ve kat kat daha iyi OC potansiyeli var. Rahatlıkla 4GHz yapılabiliyor. Biri giriş seviye biri üst seviye olmasına rağmen tekli çekirdekte eşitler. X6 1100T'ye rakip istiyorsan Xeon X5492 yok eder.

DDR 2 de Xeon var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı