Intel stok soğutucu üzerinde değişiklik yaptı

Öncelikle konuyu benden önce açan varsa görmedim, kusura bakmasın. Intel, eskiden üzerinde mavi renk bulunan ve kablosu renkli olan stok soğutucusu üzerinde değişiklik yaptı. Eski efsaneleşmiş tasarımdan pek fark yok ama rengi değişti. Her şeyi siyah. Kablo dahil. Bence yerinde bir karar oldu kötü görünüyordu ama tasarım değiştirse muhteşem olurdu.

Screenshot_20200528_203927.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle konuyu benden önce açan varsa görmedim, kusura bakmasın. Intel, eskiden üzerinde mavi renk bulunan ve kablosu renkli olan stok soğutucusu üzerinde değişiklik yaptı. Eski efsaneleşmiş tasarımdan pek fark yok ama rengi değişti. Her şeyi siyah. Kablo dahil. Bence yerinde bir karar oldu kötü görünüyordu ama tasarım değiştirse muhteşem olurdu.

Konunun ilk cümlesinde dile getirmiştim, korktuğum başıma geldi 🤷‍♂️

Bence daha güzel olmuş ama ben açıkçası Ryzen soğutucularla kapışabileceğini sanmıyorum ki dışarıdan sadece renk değiştirilmiş gibi duruyor.

İyi polemik yaptılar orda umarım buraya da zıplamazlar 😆
Testleri de gelmiş sanırım yeterli değil deniyordu.
Zaten yeterli değildi 😆 AMD gibi sıfırdan yeni soğutucular üretse güzel olacak. Bir de sınıflandırma yapsa. Güçlü işlemcilere daha kaliteli ve güçlü soğutucular koysa. Misal Wraith Stealth ve Prism.

Geri
Yukarı