Intel T2130 bilgisayar için Linux dağıtımı

@bury me deep inside hocam, ne yaptınız? Yoktum gündüz pek. Antix kullanmadım hiç. Küçük dağıtımlara pek bakmadım açıkçası.
İnternete bağlanmak ile uğraşıyorum, genelde Ethernet kullandığım için kendi bilgisayarımda hemen bağlanıyor fakat Wifi sıkıntılıymış. Wifi kısmında internet gözüküyor fakat bağlayamıyorum, fakat yaparsam mesajı düzenleyeceğim, teşekkür ederim.

İnternete bağlanmak ile uğraşıyorum, genelde Ethernet kullandığım için kendi bilgisayarımda hemen bağlanıyor fakat Wifi sıkıntılıymış. Wifi kısmında internet gözüküyor fakat bağlayamıyorum, fakat yaparsam mesajı düzenleyeceğim, teşekkür ederim.
Kullandığınız kart nedir? Sorun çıkıyorsa, alışılmadık bir kart olabilir.

Kullandığınız kart nedir? Sorun çıkıyorsa, alışılmadık bir kart olabilir.
Nereden bakabilirim ? Bilgisayar çok çok eski bir bilgisayar ve büyük ihtimalle desteği olmayabilir.
@cengover_ekin konunuz neden kilitlendi bu arada ? Sohbet biraz azalmıştı fakat güzel gidiyordu.
İnterneti bağlayabildim ve gerçekten XP'ye göre aşırı hızlı şu anda. Normalde XP'de masaüstünde bile kasıyordu fakat şu anda 1-2 sekme açınca birazcık kasma ile kullanılabiliyor.
Şu anda Falkon ile kullanmaya başladım ve Youtube'da artık videolar donmadan izlenebiliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı