İntel Unison ''Telefonunuza bağlanılıyor'' yazısında kalıyor

Kratos Father

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhabalar. İntel Unison programını her iki tarafa da indirmeme rağmen bu ekranda kalıyor. Reddedilen herhangi bir izin de yok. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?
Android 13 destekli Samsung cihaz kullanıyorum. İki tarafta da herhangi yüklenmeyen güncelleme de yok.

Windows 11:
1681458378117.png

Mobil tarafı:

Screenshot_20230414_104643_Intel_Unison.jpg
Screenshot_20230414_104652_Intel_Unison.jpg
Screenshot_20230414_104748_Permission_controller.jpg

Şimdiden teşekkürler.

Hocam Intel Unisonun Bluetooth gereksinimi bulunmakta. Bilgisayarınıza bu linkteki Bluetooth Dongle'ı alırsanız Unison'u kullanabilirsiniz.
Programı ilk başlattığım anda bu ekran gelmiyor ve ortada sorun yokmuş gibi arayüz açılıyor. O ara arayüzde kalmayıp ayarlara ve diğer pencerelere geçersem, programı kullanabiliyorum. Gelen arama doğrudan bilgisayarda yanıtlanabiliyor. Bunun yanında sürükle birak yaparak telefona dosya gönderebiliyorum. Ama arayüze geçince de yukarıdaki ekrana geçiyor.

Hocam Intel Unisonun Bluetooth gereksinimi bulunmakta. Bilgisayarınıza bu linkteki Bluetooth Dongle'ı alırsanız Unison'u kullanabilirsiniz.
İntel'i official sistem gereksinimlerine de baktım da dediğiniz gibi Bluetooth gerekiyor. Ama şunu demek istiyorum; öyleyse ben bunları nasıl yapabiliyorum?

Son düzenleme:
Programı ilk başlattığım anda bu ekran gelmiyor ve ortada sorun yokmuş gibi arayüz açılıyor. O ara arayüzde kalmayıp ayarlara ve diğer pencerelere geçersem, programı kullanabiliyorum. Gelen arama doğrudan bilgisayarda yanıtlanabiliyor. Bunun yanında sürükle birak yaparak telefona dosya gönderebiliyorum. Ama arayüze geçince de yukarıdaki ekrana geçiyor.

Intel'i official sistem gereksinimlerine de baktım da dediğiniz gibi Bluetooth gerekiyor. Ama şunu demek istiyorum; öyleyse ben bunları nasıl yapabiliyorum?

Hocam birebir aynı durumu yaşadım, benim de masaüstü bir bilgisayarım var. Bluetooth Dongle'ı almadan önce telefondan bilgisayara dosya gönderebiliyordum ama diğer işlemlerde telefona bağlanılıyor diyordu. Aramaları PC'den alabilmek, bildirimleri PC'den okuyabilmek, galeriyi görüntüleyebilmek ve mesajları bilgisayardan yanıtlayabilmek için Bluetooth'a ihtiyaç var.

Buradan indirebilirsiniz.

Geri
Yukarı