Intel Xeon X5460 ve GA-G31M-ES2L uyumlu mu?

kasgar

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben R7 240 alacağım ve bunun yanında Intel Core 2 Duo bir işlemcim var ama şu Intel Xeon X5460 işlemciyi gördüm anakartım Gigabyte GA-G31M-ES2l sizce bu anakartta Xeon X5460 işlemciyi kullanabilir miyim destekler mi?

Eminim çünkü resmi sitesinden CPU destek listesine baktım. Bana anakartının versiyonunu yaz bakayım. Çünkü 4 versiyonu var.

İkinci F/P ürünü.

Son düzenleme:
resmini atayım tam anlamadım
Eminim çünkü resmi sitesinden CPU destek listesine baktım. Bana anakartının versiyonunu yaz bakayım. Çünkü 4 versiyonu var.

İkinci F/P ürünü.
nasıl oluyor bilmiyorum ama büyük bir F ve fsb 1333 falan yazıyor

BIOS mod ile destekliyor, overclock yapan bile var;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BIOS mod ile destekliyor, overclock yapan bile var;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üsseki arkadaş desteklemiyor dedi emin misin.
ve bios mod tam olarak ne oluyor.

771 pin işlemciler modlanarak 775 pin anakartlara takılabiliyor, tek farkları daha ucuz ve daha güçlü olmaları. Soğutma bakımından iyi olman gerekiyor, ve BIOS modlayarak ısınmayı azaltabilirsin, Windows 10 kurabilirsin. Yukarıdaki arkadaş Xeon Mod'dan birhaber olabilir, normal.

771 pin işlemciler modlanarak 775 pin anakartlara takılabiliyor, tek farkları daha ucuz ve daha güçlü olmaları. Soğutma bakımından iyi olman gerekiyor, ve BIOS modlayarak ısınmayı azaltabilirsin, Windows 10 kurabilirsin. Yukarıdaki arkadaş Xeon Mod'dan birhaber olabilir, normal.

Ben yine de Intel Quad almak istiyorum lakin bu seferde PSU sorunu var 250W PSU var bende.
Intel Quad 9500.
R7 240.
4 GB RAM.
Sizce yeter mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı