Intel'in yeni ekran kartları beklenir mı?

Dyvanx

Hectopat
Herkese merhaba, ben bir PC topluyorum daha her şeyi almadım ekran kartı olarak sizce Intel'in yeni çıkartacağı kartlar beklenir mi? Ben GTX 1660 Super almayı planlıyordum. Sizce bu karta Intel tarafından yeni rakip gelir mi yoksa sadece RTX 30 ve RX 6000 serisine mi rakip gelecek? Bir de siz bu ekran kartları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Intel, NVIDIA ve AMD'yi geçebilir mi? Ülkemizde fiyatları ne olur? Düşüncelerinizi merak ettim eğer cevaplarsanız çok sevinirim.😁😉

Herkese merhaba, ben bir PC topluyorum daha her şeyi almadım ekran kartı olarak sizce Intel'in yeni çıkartacağı kartlar beklenir mi? Ben GTX 1660 Super almayı planlıyordum. Sizce bu karta Intel tarafından yeni rakip gelir mi yoksa sadece RTX 30 ve RX 6000 serisine mi rakip gelecek? Bir de siz bu ekran kartları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Intel, NVIDIA ve AMD'yi geçebilir mi? Ülkemizde fiyatları ne olur? Düşüncelerinizi merak ettim eğer cevaplarsanız çok sevinirim.😁😉
Çok beklenir.

İntel işlemcilerinde genellikle düşük güç tüketen ekran kartı kullanıyor. Bu ekran kartlarından çok fazla performans beklememek lazım. GTX 1660 Super gibi bir ekran kartına rakip olamaz.

Herkese görüşünü belirttiği için teşekkürler.😁 Yorumlar genelde olumsuz yönde bana soracak olursanız bende çok iyi bir ekran kartı olacağını düşünmüyorum açıkçası. Ama umarım yanlış düşünüyorumdur. 😕

Bence çok fanboy olmaya gerek yok. Hangi marka kaliteli ve uygun fiyatlı ürün yaparsa o daha mantıklı geliyor bana. AMD işlemcilerinin fiyatlarını arttırdıkça arttırıyor. Intel'den ucuz ama kaliteli bir 7nm hamlesi gelirse işler değişir.

Geri
Yukarı