İntergalaktik Technopat turboz savaşları on birinci bölüm: Şeytanın evinde

Aserd

Hectopat
Makaleler
1
Yer
North buganda
Daha fazla  
Screenshot (4).png

@Birisi42 @ChaosBoost @Radian @Efeisot Kmr @Ali Pınar @Halaxsi @AXCHNEER @1.9 TDI @Amazing Jaagub.

Aylarca hazırlandıktan sonra artık vaktinin geldiğini anlayan Ali grubu toplayıp turboz üssüne doğru sürdü gemisini. Korkacak bir şeyleri kalmışsa bile artık bunu umursamıyorlardı.

Gemi yavaşça turboz fabrikasının dibine indi ve basghar yıllardır aradığı düşmanını görünce hemen dışarıya çıkıp konuştu:

"Uzun zamandır ben seni arayım, yıllarca peşinden koşturayım ve sen bir gün alelade karşıma çık. Bunu neye borçluyum?"

"Seninle birkaç el PUBG oynayacağız. En iyi adamlarını topla. Kazanan diğerine teslim olur. Ama koşullar eşit olması gerektiğinden bunu burada yapamayız. İstediğin kadar asker toplayıp doğu yakasına gel. Orada konuşsun bilgisayarlarımız."

"PUBG Mobile değil mi? Diğeri benim bilgisayarla uyuşmuyor."

"O ne demek be?"

"Ya oyuna giriyorum bana ekran kartınız yetersiz diyor."

"Kaç GB?"

"256 MB. Yeni aldım ama PUBG Mobile Low'da bir oynatıyor. Of of parmaklarını yersin."

"Sen onu bunu geç de şimdi geliyor musun, gelmiyor musun?"

"Akşam beşte oradayım ama çok oynayamayız. PC ısınıyor da."

"Kaç derece?"

"Masaüstünde sabit 80. Orada sıkıntı yok zaten ama oyuna girince 120 civarlarında dolaşıyoruz. Ondan birkaç saat içinde patlama riski oluyor."

Proton Ali'nin arkasından fısıldadı: "Abi bizim bilgisayarlar gerçek turboz mu?"

"Evet öyle, başka türlü bu kadar kötü bir performansı kimse veremez."

Protonun tekrar başı dönmeye başladı, bu sefer bayılacak gibiydi.

Basghar ise Ali'nin ne dediğini anlamadığından sordu: "Hangisinde kötü performans var?"

"Ya bu forumda önerilen ürünler işte. Görsen dökülüyor hepsi."

Akşam olduğunda iki tarafın oyuncuları koltuklarına oturmuş ve maçın başlamasını bekliyorlardı. Kendilerini uzun zamandır yirmi FPS'e alıştırmış olanlar ve doğduğundan beri yirmi FPS oynayanlar.

Basghar oyuncularını getirdiğinde grup ecel terlerini dökmeye başlamıştı bile. Altı kafesin içinde altı tane gözü dönmüş oyuncu, altısı da yıllardır PUBG oynayamamış, PUBG Mobile'dan haberleri zaten yok.

Monitörleri görünce adeta üstlerine zıplamak için kafesi kırmaya çalıştılar ancak başaramadılar. Yıllardır sekiz FPS'te oynayan bu adamlara yirmi FPS cennetten düşen bir parça gibi geliyordu.

Grup onları yenebilecek miydi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı