İnternet aboneliği cayma bedeli

Sözleşmede cayma hakkı hakkinda madde eklenmemiş.Kısacası benim sormak istediğim cayma hakkı kullanılsa bile kurulum ücreti çikarirlarsa bu yasal mı ?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-09-24-17-53-56-133_com.microsoft.office.officehubrow-01.jpeg
    Screenshot_2022-09-24-17-53-56-133_com.microsoft.office.officehubrow-01.jpeg
    69,2 KB · Görüntüleme: 21
Evrakları göndermeden internetin bağlanması aşırı saçma, keşke bağlatmadan önce geçilir mi diye bir konu açssaydınız.
Hocam bu yeni firma ile internet konusunda bir sorun yaşamadım.Hatta çok hızlı bağlantı sağladıkları için iyi diyebilirim.Sadece önceki firma çok uygun teklifte bulunduğu için eski firmayla devam edeceğim.Bu nedenle iptal ettirmek istiyorum.

Hocam bu yeni firma ile internet konusunda bir sorun yaşamadım. Hatta çok hızlı bağlantı sağladıkları için iyi diyebilirim. Sadece önceki firma çok uygun teklifte bulunduğu için eski firmayla devam edeceğim. Bu nedenle iptal ettirmek istiyorum.

Anladım, şahsen uzun vadede sorun çıkaracağına inanıyorum ancak madem o kadar memnunsunuz bir süre daha bekleyip sonuçları gözlemlemenizi öneririm, ayrıca sitede 100Mbps bile 80TL, daha uygun bir teklif nasıl verirler anlamadım :D ayrıca sitede hem eko kutu var hem de mega kutu tarifeleri var, ikisinin arasında hiçbir fark göremedim ve mega kutu daha ucuz, bu nasıl bir mantık anlamış değilim.

Anladım, şahsen uzun vadede sorun çıkaracağına inanıyorum ancak madem o kadar memnunsunuz bir süre daha bekleyip sonuçları gözlemlemenizi öneririm, ayrıca sitede 100Mbps bile 80TL, daha uygun bir teklif nasıl verirler anlamadım :D ayrıca sitede hem eko kutu var hem de mega kutu tarifeleri var, ikisinin arasında hiçbir fark göremedim ve mega kutu daha ucuz, bu nasıl bir mantık anlamış değilim.

şehit gazi yakınlarına özel,fiyat o nedenle ucuz

Geri
Yukarı