İnternet altyapısı nasıl döşetilir?

The IVirtuos

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar evime altyapı döşetmek istiyorum. Bunun için Türk Telekom'a baş vurdum lakin 6 aydan önce gelmeyeceğini söylediler. Bu durumu bir şekilde hızlandırmak mümkün mü? Diğer bir sorum ise bu altyapı döşeme işi nasıl oluyor evin altını kazıp kablo falan mı döşeyecekler? Son olarak altyapı işiyle uğraşmak istemiyorum var mı tavsiyesi olan? Teşekkür ederim canlar <3

Son düzenleyen: Moderatör:
Direk back ofise gidin yani müdürlüğe işletme şefliğine filan değil ve arkasında oluyor genelde altyapı genelde üçüncü kat oluyor saha ekibi müdürü ile görüşeceğim deyin girin ve görüşün kesin çözüm ve genelde en hızlısı.

Merhaba arkadaşlar evime altyapı döşetmek istiyorum. Bunun için Türk Telekom'a baş vurdum lakin 6 aydan önce gelmeyeceğini söylediler. Bu durumu bir şekilde hızlandırmak mümkün mü? Diğer bir sorum ise bu altyapı döşeme işi nasıl oluyor evin altını kazıp kablo falan mı döşeyecekler? Son olarak altyapı işiyle uğraşmak istemiyorum var mı tavsiyesi olan? Teşekkür ederim canlar <3

Evin altını falan kazmıyorlar canım ne alaka binaların üzerine sabitlenmiş siyah bakır kablo görmedinmi hiç 2 parmak kalınlığında o kablo altyapı işte.

Binanızda hiç kutu ankastre vs yok mu?

Altyapı başvurusunu bilmiyorum ama biz Türk Telekom'un fiber altyapısına geçtik (bütün apartman) yanlış bilmiyorsam ilk önce apartmana internete dağıtan cihazı yerleştiriyorlar ondan sonra bir elektrikçi evlere fiber internet kablosunu döşüyor (duvar kırmadan) sonra Türk Telekom yetkilileri gelip modem kurulumu yapıyorlar.

Altyapı başvurusunu bilmiyorum ama biz Türk Telekom'un fiber altyapısına geçtik (bütün apartman) yanlış bilmiyorsam ilk önce apartmana internete dağıtan cihazı yerleştiriyorlar ondan sonra bir elektrikçi evlere fiber internet kablosunu döşüyor (duvar kırmadan) sonra Türk Telekom yetkilileri gelip modem kurulumu yapıyorlar.

Bizde öyle yapmadılar sırayla böyle ilk fiber binaya geldi kutu kurmadılar sonra kutuyu kurdular ardından Türk Telekom ekibi daireye fiber çekti.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı