İnternet bağlantısı kopma sorunu

Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist
Merhaba arkadaşlar D-Smart Net kullanıcısıyım bu zamana kadar çok memnundum fakat ağustosun ortaları gibi internette kopmalar ve ping sorunu olmaya başladı. Wifi ye bağlanıldığında çok basit işler yapsanız bile oyunlarda ping sorunu oluyor örneğin fun run gibi oyunu oynarken veya telefonda technopata girerken bile cd:Go da 200-250 ping oluyor. Bazende internet aşırı yavaşlıyor ping yükseliyor sonra bi bakıyorum modemin tüm ışıkları sönmüş. Lütfen yardım edin sorun bende mi yoksa d-smart tanmı kaynaklanıyor. Şuana kadar hiç böyle sorunlar yaşamıyordum ayrıca 8 Mbps (50 gb akk) kullanıcısıyım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
D-Smart'tan kaynaklanıyor olabilir. Ama yinede modemin fabrika ayarlarına dön sonra modem güncellemesini yap. Telefon hattı modeme bağlıysa çok uzun olmasın kablo. Birde başka cihazlardan da aynı sorunu yaşıyor musun?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı