Internet gerektirmeyen hayatta oyun tavsiyesi

Biraz Çizgi Film gibi geliyor. Mesela Project Zomboid, I Am Alive gibi oyunlar arıyorum...
Bilgisayarınız antik çağlardan kalma. 3 boyutlu open world oyun oynayabileceğinizi sanmıyorum (Belki GTA3 çalışır?).
Malum bu tür oyunlar en azından bir core 2 duo ve Nvidia 9xxxgt serisi bir kart istiyor. Don't Starve türünde 2 boyutlu oyunlar dışında fazla seçeneğiniz yok. O tür oyunlarda bile performans düşüşü yaşayabilirsiniz Intel HD'den dolayı.

Bilgisayarınız antik çağlardan kalma. 3 boyutlu open world oyun oynayabileceğinizi sanmıyorum (Belki GTA3 çalışır?).
Malum bu tür oyunlar en azından bir core 2 duo ve Nvidia 9xxxgt serisi bir kart istiyor. Don't Starve türünde 2 boyutlu oyunlar dışında fazla seçeneğiniz yok. O tür oyunlarda bile performans düşüşü yaşayabilirsiniz Intel HD'den dolayı.
Hayır, çoğu oyunu gayet akıcı bir şekilde oynayabiliyorum.
Mayın Tarlası,Purble Place,Okey,Batak aklıma gelenler bunlar.
Bitirdim, teşekkürler...

En son 4 yıl önce anlayamadığımdan dolayı silmiştim, tekrar mı yüklesem acaba :)

Google'ın dinazor oyunu vardı. İnternetin bağlantısı yokken oynayabiliyorsun. Karşıdan gelenleri zombi gibi düşünebilirsin. Oyun içerisinde gerçek hayattaki gibi gece gündüz döngüsü var. Şaka bu arada tabi ki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı