İnternet gidiyor

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 - XFX SWFT210 RX6600 8GB - 2x8 GB RAM - ASUS PRIME B450M-K II - ASUS VG259QM 1MS 280HZ FHD-
Meslek
Öğrenci
İnternetim gidiyor. Evde 8 cihaz bağlanıyor. Modem mi kaldırmıyor? Neden kesiliyor bu internet? Modemi mi değiştirmem lazım?

Kullandığm modem: HG532E
1609027320983.png

Kardeşim hale neyin israrindasin Steam yanlış gösteriyor Google'de indirme yapıyorum Google'de yanlış gösteriyor değil mi 🤣🤣

Tamam kardeşim bana attığın fotolardan yanlışını düzeltmeye çalışıyorum ama sen kendi bildiğinde kalacaksın bende sana şöyle diyeyim sana tanımlanmış internet değerleri üstünden fazla internet alamazsın 64Mbps tanımlanmış hattan 85 alamazsın 1MB/s=10MBPS değilki sen bana 8MB/S aldığında 80Mbps alıyorum diyebilesin seninle daha fazla tartışmayacağım konuyu dağıttı diye gereksiz mesaj cezası almak istemiyorum kendine iyi bak.

Eki Görüntüle 802755
Arkadaşlar tüm siteler yanlış gösteriyor dogru sizsiniz değil mi?

Bak birader 100Mbps'ye kadar olan pakettesin eyvallah pingin ben ADSL olmama rağmen benden daha yüksek TurkNet zorlamaya çalışmış hat değerlerini ama SNR değeri sorun çıkartır modemde ki en fazla ulaşabileceğin değer 66'dan yükseğe çıktıysa bu saatte orasını bilmem ama senin bana attığın modem fotosunda 64Mbps'nin üstüne çıkamazsın hat değerlerin değişir orasını bilmem ama o attığın değerler benim dediğimi yanlış yapmıyor birader.

Bak birader 100Mbps'ye kadar olan pakettesin eyvallah pingin ben ADSL olmama rağmen benden daha yüksek TurkNet zorlamaya çalışmış hat değerlerini ama SNR değeri sorun çıkartır modemde ki en fazla ulaşabileceğin değer 66'dan yükseğe çıktıysa bu saatte orasını bilmem ama senin bana attığın modem fotosunda 64Mbps'nin üstüne çıkamazsın hat değerlerin değişir orasını bilmem ama o attığın değerler benim dediğimi yanlış yapmıyor birader.

Genc kardeşim 8E bölerek byte karsiligini elde etmiş oluruz bu bana saçma geliyor MB ile megabayt iki farkli birim internet hizim 1MB deyince ya da 8MB deyince neden neden farkli aldatici olsun?
Size göre tüm sped test siteleri yanlış gösteriyor.

Genc kardeşim 8E bölerek byte karsiligini elde etmiş oluruz bu bana saçma geliyor MB ile megabayt iki farkli birim internet hizim 1MB deyince ya da 8MB deyince neden neden farkli aldatici olsun?
Size göre tüm sped test siteleri yanlış gösteriyor.
Birader 😂😂😂😂😂

Senin Steam'de aldığın hız 64 Mbps kullanan birinin alabileceği bir hız. Eğer 80 olsaydı ya da 75 olsaydı en az ortalama 9.3 ile indirmen gerekirdi.

Hala byte karşılığına bakiyorsun ben orada gördüğüm hiza bakarim dosyanin bana geldiği süreye bakarim.

Çünkü doğru olan o, hala anlamamakta ısrarcısın sanırım. Senin Speedtest'deki indirme hızın ile normaldeki indirme hızın aynı değil. 80 download aldığını kanıtlamaya çalışmak için 64 downloadın alabileceği bir hızı kanıt sunman acayip saçma bir şey.

Geri
Yukarı