İnternet gidiyor

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 - XFX SWFT210 RX6600 8GB - 2x8 GB RAM - ASUS PRIME B450M-K II - ASUS VG259QM 1MS 280HZ FHD-
Meslek
Öğrenci
İnternetim gidiyor. Evde 8 cihaz bağlanıyor. Modem mi kaldırmıyor? Neden kesiliyor bu internet? Modemi mi değiştirmem lazım?

Kullandığm modem: HG532E
1609027320983.png

Hala byte karşılığına bakiyorsun ben orada gördüğüm hiza bakarim dosyanin bana geldiği süreye bakarim.

Byte ile alakalı tabii ki anlamadığın bir şey var sen 8 değil 9 MB/s ile indirseydin o dosya sana daha hızlı gelirdi. Ama sen ısrar etmeye devam 100Mbps alıyorsun sen tamam sizin köyde inekler ters takla atıyor tamam? Bir bak bakayım bütün mesajlara da sen mi boş ısrar yapıyorsun biz mi?

Çünkü doğru olan O, hala anlamamakta ısrarcısın sanırım. Senin Speedtest'deki indirme hızın ile normaldeki indirme hızın aynı değil. 80 download aldığını kanıtlamaya çalışmak için 64 downloadın alabileceği bir hızı kanıt sunman acayip saçma bir şey.

Sana doğru olan bana saçma geliyor iki farkli birim sonuçta 1 desem nolucak 8 desem ne olacak en azindan birader birader demedigin için teşekkürler.

Sana doğru olan bana saçma geliyor iki farkli birim sonuçta 1 desem nolucak 8 desem nolucak en azindan birader birader demedigin için teşekkürler.

Tamam birader birader 🤣🤣🤣🤣

Bir şey olmayacaksa öbür insanlar size en fazla 66 alabilirsin dediğinde umursamayın o zaman, kanıt sunmaya çalışmayın.

Sana doğru olan bana saçma geliyor iki farkli birim sonuçta 1 desem nolucak 8 desem ne olacak en azindan birader birader demedigin için teşekkürler.
Sana saçma geliyor diye bu hesaplamayı yanlış yapmıyor,komik olmayan şeylere gülmeni tavsiye etmem.

Geri
Yukarı