İnternet hız düşüklüğü

Benim de gece yarısı böyleydi sabaha düzelmişti. Buna benzer birkaç konu daha gördüm. Telekom'un hızları yükseltmesiyle ortak altyapıyı kullanan ISS'lerde sallantı oldu sanırım. Umarım düzeltirler.

O zaman dedikleri gibi teknik eleman çağırıp yaptırmanız gerek. Ya tanıdık birisiyle ya da TürkNet aracılığıyla.

Bende gece düzeliyor gündüz yine bozuluyor.

Arkadaşlar bende bu sorun genelde var herkesin dediği günlük olaylardan diyorum ki 3 aydır var bu olaylar bende yoğunluktan falan değil benim dediğim kablo yu değiştirsem sorun çözülür mü?

Arkadaşlar bende bu sorun genelde var herkesin dediği günlük olaylardan diyorum ki 3 aydır var bu olaylar bende yoğunluktan falan değil benim dediğim kablo yu değiştirsem sorun çözülür mü?
Hat değerlerini paylaşırsanız bilen biri yardımcı olabilir. Ayrıca kabloda ek var dediğiniz yama gibi bir şeyse bundan da olabilir ki Türknet'in dediğine göre sinyallerinizde sıkıntı yokmuş. Bir Cat6 kablo işinizi görecektir.

Hat değerlerini paylaşırsanız bilen biri yardımcı olabilir. Ayrıca kabloda ek var dediğiniz yama gibi bir şeyse bundan da olabilir ki Türknet'in dediğine göre sinyallerinizde sıkıntı yokmuş. Bir Cat6 kablo işinizi görecektir.

Ben değerleri paylaşmıştım ilk mesajda yazıyor teşekkürler yorumunuz için.

Hocam ben sorunumu şu şekilde çözdüm.
Türknet online işlemlere giriş yapıp, teknik bilgiler kısmında bağlantımı yenile deyin düzeldi benim o şekilde.

En az 10 kere yapmışımdır nafile bana sürekli mobil veri kullandırtıyorlar bezdim paket satın almaktan.

Malesef ki altyapınız Aşırı derecede kötü Speedtest'te 1 Mbit bile çıkması mucize sizin için bu problem interneti aldığınızdan beri devam ediyorsa büyük ihtimal saha dolabına epey bir uzaksınızdır. Siz yine de kabloları yenilemeye çalışın belki bir nebze olsa bile artar.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı