İnternet hızım nasıl?

Traviss Bickle

Kilopat
Makaleler
5
İşin şaka kısmını geçersek, bu nedir ya? Niye böyle oluyor biri aydınlatsın.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-09-27 at 18.08.14.jpeg
    WhatsApp Image 2020-09-27 at 18.08.14.jpeg
    336,2 KB · Görüntüleme: 194
İşin şakasını göremiyorum, kör müyüm yoksa başka bir konuda mı şaka var?

Bina içi tesisat sıkıntılı olabilir, düşük bir ihtimal olsa da modem sıkıntılı olabilir. Hep mi hız böyle? Başka bir İSS'ye geçtikten sonra mı böyle oldu? Hat değerleriniz nedir?

Şaka mı? Biz altyapının durumunu nereden bilelim, Wi-Fi ile mi bağlanıyorsun kablolu ile mi, VDSL'mi ADSL'mi, düzgünce açıklar mısınız konuyu?

Karşıya mesaj yerine mektup göndersen daha çabuk gider. O kadar düşük Upload hızı ilk defa görüyorum.

Sağlayıcınızla kesinlikle görüşün.

Şaka mı? Biz altyapının durumunu nereden bilelim, Wi-Fi ile mi bağlanıyorsun kablolu ile mi, VDSL'mi ADSL'mi, düzgünce açıklar mısınız konuyu?
Rahatsız ettiysem kusura bakmayın. Kablo ile bağlanıyorum, ADSL.
İşin şakasını göremiyorum, kör müyüm yoksa başka bir konuda mı şaka var?

Bina içi tesisat sıkıntılı olabilir, düşük bir ihtimal olsa da modem sıkıntılı olabilir. Hep mi hız böyle? Başka bir İSS'ye geçtikten sonra mı böyle oldu? Hat değerleriniz nedir?
Sizden de aynı şekilde özür dilerim. Hız sürekli böyle fakat bazen 1-2 gün böyle kaldığını gördüm. Attığım mesajlar 15 saniye civarında gidiyordu.

Adam 3mgbit alıyor VDSL olma ihtimalı var mı bnce ADSL olduğu belli sakin ol kimseye böyle davranmaya hakkın yok!

Yeni konular

Geri
Yukarı