İnternet hızınız verdiğiniz paraya değiyor mu?

İnternet hızınız verdiğiniz paraya değiyor mu ?

• Oy verenlerin toplamı
    85
Eğer 2018 Kasım ayında AKK kalkacağına dair söylenenlere inanıp, şirketler AKK kaldırıp kota getirebilirler diye 250 GB pakete geçmeseydim şu anda 100 TL ödüyor olacaktım... O paketi yenilerken aldığım ek kota paketine 50 TL fazladan verdim, 150 TL'ye 200 Mbps kullanıyorum şimdi.

Memnunum ama o dönemde öyle bir hıyarlık yapmasaydım 100 TL'ye 200 Mbps kullanan biri olarak daha da memnun olacaktım. :D

Açılın en kötü kazıklanan kişi geldi. 3,5 Mbit internete ayda 100TL ödüyorum.
O zaman açılın mükemmel tarifesi olan birisi geliyor. 50mbps download / 8mbps upload 60 tl :D

(Edit: Türkiyede türktelekom kullanıp bu kadar memnun olan tek kişi benim sanırım. Diğer herkesin aksine internetim çok stabil ve kopmadan çalışıyor. 2 senedir bu tarifeyi kullanıyorum ve 2 senede toplasan 4 kere felan kopmuştur. tşk türktelekom xd)

20mpbs normal zaman
Saat akşam 8 den sabah 12ye 50mpbs
70-80 TL :) bayağı iyi memnunum.
Edit: Upload 5 ama ben kullanmıyorum yani çok kullanmıyorum video gibi

90TL 16mbps Türk Telekom. Sokağın başında fiber var sonunda adsl var. 2020 senesinde 90 lira verip de telefon kablosu ile internet alan tek kişi benim. Paket sorsanız 16mbps aldığım hız 10mbps.
Emin ol telefon kablosu ile internet alan tek kişi sen değilsin.
8/0.70 MBPS
yazlıkta adsl kablosu yok

Bedava kullandığım için pek yorum yapacak durumda değilim gibi, ancak genel anlamda TT'nin ne kadar şerefsiz olduğunu görüyorum.
Romanya gibi bir ülkede dahi 8 Euro'ya 1 Gigabyte sınırsız internet ve mobilde de kullanabileceğiniz sınırsız internet veriliyor iken, bizde 8 Euro'ya ortalama 10 Mbps internet paketi alanlar var..
Zaten eğer internet alacak olur isem Romanya gibi bir ülkeye gidip yaşarım, en azından verdiğim paranın mislini geri alırım.
Devlette sağ olsun, hiç umurunda değil ne de olsa cebine giren paranın derdinde. Özelleştirme yerine altyapıları kendin yap ve İSS'larına altyapı kiralat, hakkı kadar para iste.. Gel de devlete okut, unutmuşum hedef 2023 idi değil mi? Artık Bor ile 10 Gigabyte internet üretiriz!

Geri
Yukarı