İnternet Hızınız Ne Kadar?

milenyum0

Hectopat
Kek günü
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Herkes download hız testini paylaşabilir mi? Bakalım hangi sağlayıcı kimde kaç Mbps hız sunuyor.
Başlangıcı ben yapıyorum.

Screenshot_20200505-205540.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Resimlerden de görüldüğü üzere Superonline kullanıyorum memnunum Netflix'te rahatlıkla 4k izleyebiliyorum,Herhangi bir kopma kesinti yaşamadım.Müşteri Hizmetleri gayet yeterli hizmet sunuyorlar.Şu karantina günlerinde belirli saatlerde hızda dalgalanma yaşıyorum ama can sıkıcı halde gelmiyor.Steam'de bir oyun ve Torrent'ten bir dosya indirdiğimde 45 Mbps'yi görüyorum.Günlük kullan ve online oyunlar için yeterli olduğunu söyleyebilirim.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    7,8 KB · Görüntüleme: 46
  • 2.jpg
    2.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 43
Resimlerden de görüldüğü üzere Superonline kullanıyorum memnunum Netflix'te rahatlıkla 4k izleyebiliyorum,Herhangi bir kopma kesinti yaşamadım.Müşteri Hizmetleri gayet yeterli hizmet sunuyorlar.Şu karantina günlerinde belirli saatlerde hızda dalgalanma yaşıyorum ama can sıkıcı halde gelmiyor.Steam'de bir oyun ve Torrent'ten bir dosya indirdiğimde 45 Mbps'yi görüyorum.Günlük kullan ve online oyunlar için yeterli olduğunu söyleyebilirim.
Bu aralar dalgalanma hepsinde var sanırım. Hatta zaman zaman kopmalar olmuyor değil.
500 Mbps. FTTH destegi olsaydi 1 Gbps'e gecmeyi düsünüyordum. Fazla hiz göz cikarmaz hesabi.
Maşallah hocam, güle güle kullanın.
16 mbs altyapı var, 12 mbs üstünü göremedim.
Ona yapılacak pek birşey yok. Sizin için bu hız yeterli mi? Yeterliyse zaten sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı