İnternet hızınız ne kadar?

EvieFrye

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Azerbaycan,Bakü
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar🙂
Daha önce böyle bir konu açıldımı bilmiyorum. Kendimce yeni konu olarak gördüm ve açmak istedim😊 Amacım internet hızınızı ve bunun için harcadığınız parayı öğrenmek😀 Sizde aşağıdakı gibi resim atarsanız çok iyi olur.
Kendimden başlayayım, resimdeki hız için 62 TL veriyoruz. Sizde durumlar nasıl? Yorum yazan herkese teşekkürler😇
Bu arada testi şimdi yaptım ve elde ettiğim en iyi sonuç şimdi oldu😀
Screenshot_20190603-224258_Speedtest.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Birinin 25 Mbps indirme 5 Mbps yükleme hızı diğerinin 100 Mbps indirme 3 Mbps yükleme hızı var. 25 Mbps indirme olan 69.99 TL 100 Mbps olan 75 TL. Yükleme hızı bu ülkede neden bu kadar az olur ki?

Birinin 25 Mbps indirme 5 Mbps yükleme hızı diğerinin 100 Mbps indirme 3 Mbps yükleme hızı var. 25 Mbps indirme olan 69.99 TL 100 Mbps olan 75 TL. Yükleme hızı bu ülkede neden bu kadar az olur ki?
Upload hızıın yüksek olması tam olarak ne işe yarar hocam? Bilgilendirirseniz sevinirim🙂

Upload hızıın yüksek olması tam olarak ne işe yarar hocam? Bilgilendirirseniz sevinirim🙂
Upload, kendi bilgisayarınızdaki verileri başka bir bilgisayara internet üzerinden yüklemek anlamında kullanılır. Örneğin bir web sitesine kendi fotoğrafınızı yüklemek istediğinizde tarayıcınız fotoğraf dosyanızı karşı bilgisayara aktarır, yani "upload" eder.
Kaynak: Download / Upload Ne Demek?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı