İnternet kafede yaşadığım saçma olay

• Konuyu başlatan RPM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 46
  • Görüntüleme 4B
GeForce Now üzerinden oynayın.
Eğer internetiniz stabil ise. Stabil diyorum çünkü 5 Mbps bile yeterli. Size gerekli ayarları yapınca rahatlıkla oynayabileceksiniz.

GeForce Now'un olayı ne? Ben tam olarak bilmiyorum da ben şu an CS:GO'da 90 FPS alıyorum onun sayesinde 200-300 FPS mi alacağım?

GeForce Now'un olayı ne? Ben tam olarak bilmiyorum da ben şu an CS:GO'da 90 FPS alıyorum onun sayesinde 200-300 FPS mi alacağım?
Sizin bilgisayarınızı kullanmadan sanki twitch'den yayın izliyormuşsunuz gibi uzaktaki bir pc oyunu açıyor ve siz internetiniz ile oynuyorsunuz. Fps düşmesi bug falan olmadığı sürece olmaz.

90 FPS güzel ama bilgisayar kötüyse ve internetiniz iyi sayılacak bir değerde ise sizi Simulator mantığıyla başka bir bilgisayara bağlıyor.

90 FPS güzel ama bilgisayar kötüyse ve internetiniz iyi sayılacak bir değerde ise sizi Simulator mantığıyla başka bir bilgisayara bağlıyor.

Yani benim bilgisayarda açmayan oyunları açar yani yanlış anlamadıysam.
Örnek veriyorum PUBG'de 10 FPS alıyorum onun sayesinde kasmadan oynarım doğru mu?

Yani benim bilgisayarda açmayan oyunları açar yani yanlış anlamadıysam.

Steam kütüphanenizde var ise açar, onun dışında LoL gibi oyunları da oynayabiliyorsunuz, mesela ücretli olan bir oyunu bedava oynayamıyorsunuz, satın almış olmanız ve hesabınızda bulunması gerek.

Ben internet kafede LoL Skin açıp ban yiyen çocuğu biliyorum, kim bilir artık abisinin hesabı mıydı sağlam dayak yemiştir büyük ihtimalle.
Evvelsi seneden beri gittiğim bir internet kafe var, işlerini iyi yapıyorlar şu anda. İlk açıldığında bilgisayarlar pek iyi değildi ama artık hallettiler. Kötü internet kafe anısı pek yaşamadım ben, gittiğim yerleri kendim seçiyorum önce biraz araştırıp. 1 defa biririleriyle gitmiştim playstation kafeye, yolda yürürken bir ps kafe gördüm, burası güzelmiş oturalım isterseniz dedim, hakikaten televizyon, ps4 gayet iyiydi tüm masalarda. Kabul etmediler ve beni çoktan kapanması gereken bir ps kafeye götürttüler. Televizyon desen zaten ayrı çöp, ps3 ile oynuyoruz, o kadar eski ki artık kasıyor oynarken. O gün geçirdiğim 1 saate üzülüyorum gerçekten. Bir daha da kimsenin lafına uyup gitmem, sonra saçma sapan işler oluyor.

Geri
Yukarı