Çözüldü İnternet Kafeden USB'ye Linux Kurmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JetWarker

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, şu an internet kafeye geldim bilgisayarım bozulduğu için. Fakat anladığım kadarıyla diske bir şey yazma yetkisi yok bilgisayarın. Bu yetkiyi istemeyen bir program falan var mı nasıl yapabilirim acaba?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    54,1 KB · Görüntüleme: 71
Çözüm
balenaEtcher'i yönetici olarak çalıştırmayı deneyin, yine olmazsa Rufus ile deneyin. O da aynı hatayı verirse internet kafe yetkilisine durumu anlatın, ana bilgisayar üzerinden açabiliyor olması lazım.
balenaEtcher'i yönetici olarak çalıştırmayı deneyin, yine olmazsa Rufus ile deneyin. O da aynı hatayı verirse internet kafe yetkilisine durumu anlatın, ana bilgisayar üzerinden açabiliyor olması lazım.
Benim bilgisayarımda nedense hiçbir zaman yönetici olarak çalıştırınca çözülen sorunlardan yaşamadım. Kendim kullandığımda da yönetici olarak çalıştırmadan yapmıştım önceden ve olmuştu. Dediğiniz şekilde yapınca oldu, teşekkür ederim. :)

Bazı internet kafe bilgisayarları, USB'yi direkt okumuyor veya USB'ye veri yazdırmaya izin vermiyor. İzin verse bile, MB veya GB başına ücret ekliyorlar.

Bazı internet kafe bilgisayarları, USB'yi direkt okumuyor veya USB'ye veri yazdırmaya izin vermiyor. İzin verse bile, MB veya GB başına ücret ekliyorlar.
Ben de bundan korkarak yapmıştım, ondan yönetici olarak çalıştırmak falan gram aklıma gelmemişti doğrusu. Yönetici olarak çalıştırmak çözdü sorunu.
Process Explorer bu programı indir.
Bununla yetki vermeyen sistem uygulamalarınız sonlandır.
Hocam bunu kaydettim hafızaya. Baya işe yarar bir şeye benziyor. :)

Geri
Yukarı