İnternet Kafeler Ne Kadar Güvenilir?

Büyük işletmelerde log tutma kanununa göre log tuttukları için bir sıkıntı olsa bile bir şekilde sıkıntıları hallederler. Ama mahalle arası işletmelerde denetim sıkı olmadığı için böyle olaylar yaşanabilir.

Genel olarak gittiğim net cafe gaming center - Google'da Ara bu.
Gittiğim internet kafede bir Windows ekranı önünüze gelmiyor, bilgisayarın şifresini giriyorsun ve oyun seçiyorsun hatırladığım kadarıyla.
Eski püskü dandik internet kafelerden değilse hiçbir şey olmaz korkma. O adam parasında ekmeğinde, istese bin tane hesabı ele geçirirdi şimdiye. Hem öyle bir şey yapan olsa, çocuklar sessiz kalır mı ki? Yine de giriş yapmanızı tavsiye etmem çünkü birisi sizden önce bir şekilde hile programı yüklediyse hesabınız ban yiyebilir.

Ama deep freeze uygulaması var, bazı akıllılar bunları da kaldırabiliyor.

Son düzenleme:
Önceden steam'de olmayan bir oyun oynuyorduk arkadaşımla beraber o internet kafeden oynuyordu ben evden bir gün bana kanka şifreyi unuttum diye mesaj geldi arkadaşın facebook hesabı açık kalmış bana yazmışlar bende insanlık halidir unutabilir normaldir diye verdim sonrasını hatırlamak istemiyorum. :D

Son düzenleme:
Facebook hesabımı eskiden açık unutmuştum ve beni yala falan diye gönderiler atmışlardı. Akrabalara rezil olmuştum, birde ateşli geceler için arayın falan yazmışlardı. Babamı zor inandırdım yoksa hastanelik olacaktım. Güvenmeyin. :D

Geri
Yukarı