İnternet kafeye okul kıyafeti yüzünden almıyorlar

Bir internet kafeye gidip takılayım dedim bir gün okul kıyafeti yüzünden almıyorlar. Anlaşılan devlet bunu da elimizden aldı.

Hocam tavsiyem okulu asmayın ders çalışmak sizin faha çok işinize yarayacak ileride. Ayrıca adam okul saatinde okul kıyafetli birini tabii almaz okuldan kaçmış olabilecek bir kişiyi neden alsın?

Hocam tavsiyem okulu asmayın ders çalışmak sizin faha çok işinize yarayacak ileride. Ayrıca adam okul saatinde okul kıyafetli birini tabii almaz okuldan kaçmış olabilecek bir kişiyi neden alsın?
Okuldan kaçmayla alakası yok devlet izin vermiyor Yukarda yazdım zaten adamın okuldan kaçıp kacmadiginla zerre ilgisi yok zaten napsin senin kaçmani devlet okul kıyafetiyle girmeye müsaade vermiyor ve de polis dükkanı muhurluyor adamı dediğine göre yani okuldan kaçıp kacmadigini napsin yani senin?

Sabahtan gelmezsen mesaj gitmiyor diye biliyorum.
Öyle yapicam zaten okul otobüsüne binmeyim direk kafeye saparim heralde.

Okuldan kaçmayla alakası yok devlet izin vermiyor yukarıda yazdım zaten adamın okuldan kaçıp kacmadiginla zerre ilgisi yok zaten ne yapsın senin kaçmani devlet okul kıyafetiyle girmeye müsaade vermiyor ve de polis dükkanı muhurluyor adamı dediğine göre yani okuldan kaçıp kacmadigini ne yapsın yani senin?

Hocam orayı kaçırmışım kusuruma bakmayın.

Geri
Yukarı