Kız kardeşimi internet kafeye götürmek

Düzgün lüks bir internet kafe'de hiçbir şey olmaz. Ama öyle köşelerde kalmış işte anlarsınız ya o internet kafelerden uzak durun.

14 yasında bir kıza ondan büyük birisi kalabalık ortamda zaten laf yapamaz, ondan büyün değilse de sizi bağlamaz. İstediğiniz gibi gidin oynayın.
Düzgün bir internet kafeye git.
Mahalle internet kafesine götürme.
Mahalle kenarı internet kafelerinde değilde, daha modern bir yere gidebilirsiniz. Tabii ki tanıdığınız bir ortam ise rahatlıkla götürebilirsiniz.
Mahalle internet kafelerinde genellikle Kadınlara "NAZİK KARI" diyenler tipler olduğu için illa ki siz de huzursuz olacaksınızdır. Bence daha iyi bir internet kafeye götürün. Ben olsam kıskanırdım. Hatta diyen olursa ağzını burnunu sağlam bırakmazdım. Kolay gelsin.
İnternet kafe ortamı nezih değildir, bol ana bacı küfür abazalar kıza bakmalar oyununa karışmalar zor ve kötü ortam tavsiye etmem.
Bu dönemde tedirgin olmanız normal ancak gittiğim internet kafelerde çok kız gördüm.Hiç sorun yaşayana rastlamadım.
İnternet kafeye her insan gidebilir. Fakat Türkiye de bu kural zor. Bakarlar açıkçası garipserler. Kardeşinizin psikolojisi bozulabilir. Aynı zaman da abazaları unutmamak lazım.
Arkadaşlar götürdüğüm ortamı şöyle anlatayım küfür edenleri susturuyorlar bağırmayı engelliyorlar cinsel içerikli videolar zaten yasak 3 katlı bir internet kafe sizce sorun olur mu

Arkadaşlar götürdüğüm ortamı şöyle anlatayım küfür edenleri susturuyorlar bağırmayı engelliyorlar cinsel içerikli videolar zaten yasak 3 katlı bir internet kafe sizce sorun olur mu
Dediğin şeylere göre hiç bir sorun olmaz. Ortamı sen biliyorsun zaten küfür eden ve cinsel içerikli şeyler izleyenler yoksa rahatlıkla götürebilirsin. Zaten kendinde gittiğin için şöyle daha rahat sakin masaları biliyorsundur orada oynarsınız.

Ortami siz gordunuz orada cok kufur edilmeyeceginden eminseniz bence sorun olmaz.İceride sigara icilmesi yasak olmasina ragmen uymayan yerler var ona da dikkat edin derim.

Dediğin şeylere göre hiç bir sorun olmaz. Ortamı sen biliyorsun zaten küfür eden ve cinsel içerikli şeyler izleyenler yoksa rahatlıkla götürebilirsin. Zaten kendinde gittiğin için şöyle daha rahat sakin masaları biliyorsundur orada oynarsınız.
Küfür arada sırada oluyor susturamaya çalışıyorlar biz en arkada oturacağız ilk sıraya o geçicek kimse yanına oturamıyacak onun yanınada ben geçiceğim sorun olacağını sanmıyorum umarın yani.

Küfür arada sırada oluyor susturamaya çalışıyorlar biz en arkada oturacağız ilk sıraya o geçicek kimse yanına oturamıyacak onun yanınada ben geçiceğim sorun olacağını sanmıyorum umarın yani.
Yani ne olabilir ki zaten. Küfürler aşırıya kaçmadığı sürece normal yani kız kardeşinizde hayatı boyunca duyacak muhtemelen liseye başlıycak veya başlamıştır okulda günlük hayatında da sizin de bildiğiniz gibi özellikle devlet okuluysa küfürsüz konuşan kimse yok. Küfürü normalleştirmek için demiyorum tabii de psikolojide bozmaz.

Geri
Yukarı