İnternet kesiliyor ancak Wi-Fi simgesi kapanmıyor

Cengo02

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İnternetim kesilip duruyor ancak altta Wi-Fi simgesi kapanmıyor. Modemde de aynı şekil. Valorant oynarken kesilince googleden vs. bir şeyler açamıyorum ancak oyunumu oynayabiliyorum. Minecraft oynarken kesilince hem oyunu oynayamıyorum hem de googleden vs. hiçbir şey açamıyorum. Kısacası internetim 10 dakikada bir kesiliyor ve sadece Valorant oynayabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Internet gittiginde masaüstünde Wi-Fi simgesi gorunecek sekilde cekermisim bir de Windows simgesine sag tikla aygit yoneticisine tikla ag bagdastiricilarina gel oradan Wi-Fi kartinin ismi yazar ona sag tikla ozelliklere tikla biraz kurcalarsan güc tasarufuyla ilgili bir ayar var onun tikini kaldirip tekrar dener misiniz?

Internet gittiginde masaüstünde Wi-Fi simgesi gorunecek sekilde cekermisim bir de Windows simgesine sag tikla aygit yoneticisine tikla ag bagdastiricilarina gel oradan Wi-Fi kartinin ismi yazar ona sag tikla ozelliklere tikla biraz kurcalarsan güc tasarufuyla ilgili bir ayar var onun tikini kaldirip tekrar dener misiniz?

Kablo ile bağlanıyorum Wi-Fi değil ama dediklerini yapsam değişirmi bir şeyler

Geri
Yukarı