İnternet kopma problemi

Emre Turam

Decapat
Üzülerek söylüyorum ki yalın fiber olan bir semtte oturduğum için mecburen yalnızca malumunuz firma olan TTNET kullanabiliyorum. Evimde 3 şahsi laptop var, öncelikle internette herhangi bir sıkıntı yok. Gayet akıcı şekilde film de izler Twitch ve Youtube'da gezer çatır çatır indirme de yaparız. Diğer iki bilgisayarda ve bahsettiğim sürekli kullandığım bilgisayarda online oyunlara girer oyunlar oynanır (PUBG, LOL, BF, Titanfall2).
Ama benim şu oyun için şahsi olarak kullandığım kendi bilgisayarım lanet bir şekilde düzenli olarak yarım saatte bir internetten düşüyor. Öyle ciddi bir düşme de olmuyor, Discord açık mesela altta arkadaşlarla sohbet halindeyiz, milisaniyelik bir ses kesintisi, onu da inanın biri kesintisiz konuşmadığı sürece fark etmezsiniz, o milisaniyelik kesinti yüzünden 'tekrar bağlanılıyor' yazısını görmekten bıktım. Komşunun internetine bağlandım, telefonun internetini bağladım hiçbir sorun sıkıntı yok asla kopma falan yok. Demek ki sorun bilgisayarımda değil. Ama evdeki diğer iki laptop da evin internetinden asla böyle bir şey yaşamıyor. E o zaman sorun modemde de değil. Windows'un hizmetlerinden gereksiz olanları kapatmıştım yine sizin sitenizden bakarak, bu sorun ondan sonra mı kronikleşti, yoksa ondan önce de vardı da bu çözüm mü aklıma geldi bilmiyorum ama yok ben en son ekrana yumruğu geçirmeden lütfen bir bilen bir üstat bir el atsın gerçekten acılar içerisindeyim.
Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
İyi çalışmalar.
Güncelleme:

Uzun uğraşlar sonrası ulaştığım Athreos Driver'ı son sürüme güncelleyip sorunu çözdüm....

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı