İnternet Kopma Sorunu

Yeni

Hectopat
Arkadaşlar bu internet arada bir kopma yaşıyor. Şu sağ alttaki simge bazen 1 sn yada 2 sn dönüyor. Sonra yine normal haline dönüyor. Bu bana internette dolaşırken fazla sıkıntı yapmıyor ama online oynu oynarken arada bir kopması deli bir şekilde, deli ediyor. Oyundan atıyor. Bunu nasıl çözebilirim? Yardımınıza ihtiyacım var. Ayrıca internet sinyali mükkemmel. 2-3 ay evvel böyle bir sorun yoktu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlantı kopması yaşadığında modem üzerindeki ışıklar sönüyor mu? Sönüyorsa hangileri?
Kardeşim ben sebebini buldum. Büyük ihtimalle bu bilgisayar açılınca bir sanki reset atıyor. Google'daki tema gidiyor. İnternet kopup tekrar yerine geliyor. Virüsün adnını tespit ettim, ama daha kaldıramadım. Virtool diye bir şey galiba. Her bilgisayarı açtığımda microsoft essantials progamı bir tehdit algılayıp hemen kapanıyor. Duruma çok sinirliyim şahsen. Yardım edersen sevinirim kardeşim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı