İnternet kullanmama rağmen başka şirketler altyapı yok diyor

ben Türkneti iptal ettirdiğim zaman benim kendi portum boş duruma gelirse. Bana tekrardan o portu verirler mi
Üstteki arkadaşın bahsettiği işi aslında türknet yapıyor ama diğer saglayicilar yapar mi bilmiyorum. İletişim kurmanda fayda olacaktır. Bu port olayları yurtdışında nasıl acaba? yoksa sadece bizim ülkede mi kanayan yara bilmiyorum. Senelerce port bekleyen insanlar duydum. Kendini garantiye almadan işlem yapmamanı öneririm.

Üstteki arkadaşın bahsettiği işi aslında türknet yapıyor ama diğer saglayicilar yapar mi bilmiyorum. İletişim kurmanda fayda olacaktır. Bu port olayları yurtdışında nasıl acaba? yoksa sadece bizim ülkede mi kanayan yara bilmiyorum. Senelerce port bekleyen insanlar duydum. Kendini garantiye almadan işlem yapmamanı öneririm.
Yurtdışında port sorunu hiç duymadım bir çok arkadaşım var yaşayan. Ve hızları da burada milyarlar versen anca yapacakları hız. 1000/1000 adam ödüyor 60 90 Euro arası bir şey :) Kat kat yüksek paralar alıp kat ve kat düşük hızları alıp bir de bağlansın diye can çekişiyoruz üstüne üstlük absürt bir reklamları da cabası. Türkiye'de internetsiz ev kalmıyor diye :D

Yeni konular

Geri
Yukarı