İnternet kurulumu sonrası 100 Mbps hız vermiyor

EnginK.16

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 40 dakika önce falan kurulumdan gelip kablo falan çekip tamamladılar işlemleri. Hız testi yaptık birlikte değerler 100 Mbps'yi göstermiyordu çalışan arkadaş 24 saat içerisinde ayara geleceğini söyledi. Hız testi yaptığımda değerler ektedir. Modem arayüzüne girdiğimde ise DSL bilgisi kısmını da ekliyorum.
Bu konuda bilgili olan arkadaşlar sorumu cevaplarsa çok sevinirim. Aynı şeyi yaşayan varsa falan. Arkadaşın dediği gibi 24 saat içerisinde tam değerleri görmeye başlar mıyım?
Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Speedtest.png
    Speedtest.png
    9,5 KB · Görüntüleme: 43
  • DSL Bilgisi.png
    DSL Bilgisi.png
    25,7 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 40 dakika önce falan kurulumdan gelip kablo falan çekip tamamladılar işlemleri. Hız testi yaptık birlikte değerler 100 Mbps'yi göstermiyordu çalışan arkadaş 24 saat içerisinde ayara geleceğini söyledi. Hız testi yaptığımda değerler ektedir. Modem arayüzüne girdiğimde ise DSL bilgisi kısmını da ekliyorum.
Bu konuda bilgili olan arkadaşlar sorumu cevaplarsa çok sevinirim. Aynı şeyi yaşayan varsa falan. Arkadaşın dediği gibi 24 saat içerisinde tam değerleri görmeye başlar mıyım?
Teşekkürler.

Bu olayın 24 saat ile bir alakası yoktur. Paketin 100 ise işlem bittiği an sana 100'e yakın hızın gelmesi gerekir 50 Mbps paket almış olabilir misin?

Teşekkürler.

Bu altyapı ile 100 Mbps alamazsın.
Maksimum alacağın 80-90 arası.
SNR limiti konulduğu için 50Mbps'e takılı kalmış. Müşteri hizmetlerini ararsan düzeltirler.

Geri
Yukarı