Kaliteli internet sağlayıcı firma önerisi

emre_2280

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-12500H
RTX 3050Ti 4 GB
1X8 GB DDR5 4800 MHZ RAM
144 HZ IPS Panel
HP Victus 16 - D1045NT
Meslek
Üniversite Öğrencisi
İyi sosyaller. Kaliteli internet arıyorum, şuan da kullandığım internet acayip derecede dandik bir internet. Malum burs veya maaşımda olmadığından dolayı kendim bir şeyler yapamıyorum. Sizlerden 'harbi internet bu' diyeceğiniz sağlayıcıları ve tarifeleri önermenizi istiyorum. Mümkünse bütçe dostu olsun.

Ben Turknet kullanıyorum. Hızından çok memnunum. Ama bir problem yaşadığın zaman arayabileceğin bir müşteri hizmetleri yok. Kayıt açıyorlar geri dönüş yapıyorlar falan.

Ben Turknet kullanıyorum. Hızından çok memnunum. Ama bir problem yaşadığın zaman arayabileceğin bir müşteri hizmetleri yok. Kayıt açıyorlar geri dönüş yapıyorlar falan.
Kullandığınız tarife nedir? Örneğin; kanka 25 Mbps Download 4 Mbps Upload 300 TL gibi.

Kullandığınız tarife nedir? Örneğin; kanka 25 Mbps Download 4 Mbps Upload 300 TL gibi.
Valla hocam tarife falan bişey demediler. Çok da anlamıyorum ama. Çok hızlı internet baya hızlı. Sanırım tek tarife var. Maksimum hızda tek bir tarife sunuyorlar diye biliyorum. Arayıp bilgi alsan daha iyi olur. Ben 300 TL ödüyorum aylık. İlk 3 ay kurulum ücretiyle 350 TL şeklinde ödemiştim.

Geri
Yukarı