İnternet sağlayıcı firma tavsiyesi

Taahhütsüz internet paketlerini kullanırken paket fiyatından fazla geldiği oluyor mu?

Hayır ama paket fiyatına zam gelebilir. TurkNet ilk başta 75 TL idi, Sonra 85TL, şimdi oldu 99, 90TL ama diğer firmalarda zam yaptı tabii aynı doğrultuda.
Taahhütlü olursa bizim için daha iyi olur.

Taahhüt de ilk 6 Ay 10 TL indirimli, sonra gene aynı Taahhütsüz fiyat uyguluyor. Seni esir ediyor 6 ayda.

Hayır ama paket fiyatına zam gelebilir. TurkNet ilk başta 75 TL idi, sonra 85TL, şimdi oldu 99, 90TL ama diğer firmalarda zam yaptı tabii aynı doğrultuda.

Taahhüt de ilk 6 ay 10 TL indirimli, sonra gene aynı taahhütsüz fiyat uyguluyor. Seni esir ediyor 6 ayda.

Eve internet Türk Telekom'la geldi yani taahhütlüye alışkınız. Vergilerden etkilenmemek adına 2 yıl sözleşme daha iyi oluyor.

Tüketici hakem heyeti kararına göre, 1 yıldan fazla yapılan sözleşmeler kanunen geçerli değildir ve yasaktır.

Ne kastettiğinizim anlayamıyorum.

Sabit ödüyorum hiçbir şeyden de etkilenmedi. Yasakla ne alakası var bunu Türk Telekom firması zaten 2 yıllık sözleşme olarak müşteriye sunuyor.

6502 sayılı kanunun 52'inci maddesine göre 12 ayın üzerinde taahhütlü satışların yasak.

Bana bunu firma sunuyor madem böyle bir şey var koskoca Türk Telekom neden yapsın?
6502 sayılı kanunun 52'inci maddesine göre 12 ayın üzerinde taahhütlü satışların yasak.

Sadece Türk Telekom da değil, Turkcell de aynısını yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı