İnternet sağlayıcı hakkında görüşleriniz

uzalan

Kilopat
Yer
kartepe
Arkadaşlar, ben TTnet kullanıyorum ama 15TL'lik sabit ücret canımı sıkıyor. Para çok eğil ama kullanmadığım, hatta telefon bile bağlı değil ama 15 TL para veriyorum. Tabi hızlı olmadığını da üşünürsek çok gereksiz para... Şimdi size sormak istediğim, TTnet'ten daha iyi olan bir sağlayıcı var mı? Her konu da... Fiber yok, Uydunet zaten yok. Buna göre öneri bekliyorum. Benim aklımda olan superonline, sizce TTnetten iyimidir? Benim için en önemli olan bağlantı kopmasın...

Anladığım kadarıyla adsl hizmetinden yararlanıyorsun. Superonline, Ttnet ve Dsmartnet Türk Telekom alt yapısından yararlanıyor. Yani değişiklik yapsan da ortalama aynı hizmeti alacaksın. Tabi daha sağlıklı bir şekilde yardımcı olabilmek için tarifen nedir ? Kaç mbit hız alıyorsun ? Düşük hız için müşteri hizmetlerini aradın mı ?

Malesef sabit ücretten kurtulamıyoruz. Ben şöyle yapıyorum; taahhüt bitince TTnet kampanyalarından 1 yıllık hepsi içinde (ilk 6 ay indirim kampanyası, internet+telefon birlikte kampanyası, ilk 3 ay bedana kampanyası...vb) 60TL'lık satın alıyorum. Dönem dönem kampanyalar yenileniyor. Daha çok yeni abone olacaklara kampanya düzenleseler de mutlaka uygun fiyata bir şey bulursun. Ama devam eden bir abone isen 8Mbit kotasız (50Gb AKK) sabit ücret dahil 55-60TL.'dan düşük bulamazsın.

Türkiyenin internet konusunda acınası durumu, bu gidişle benim torunlar görür fiberi...

- - - Güncellendi - - -

Malesef sabit ücretten kurtulamıyoruz. Ben şöyle yapıyorum; taahhüt bitince TTnet kampanyalarından 1 yıllık hepsi içinde (ilk 6 ay indirim kampanyası, internet+telefon birlikte kampanyası, ilk 3 ay bedana kampanyası...vb) 60TL'lık satın alıyorum. Dönem dönem kampanyalar yenileniyor. Daha çok yeni abone olacaklara kampanya düzenleseler de mutlaka uygun fiyata bir şey bulursun. Ama devam eden bir abone isen 8Mbit kotasız (50Gb AKK) sabit ücret dahil 55-60TL.'dan düşük bulamazsın.

Aga taahhüt verince 15 TL'lik ücreti 7 TL yapıyorlar ama 12 ay taahhüt var. Tek isteğim TTnetten kurtulmak, tam kan emici ler...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı