İnternet sağlayıcı önerisi

Teknolojik112

Hectopat
Daha fazla  
Aktif olarak Türk Telekom'un 100Mbps internetini kullanıyoruz ama onu bile düzgün vermiyorlar, internetin daha 70Mbps'den üste çıkabildiğini hiç görmedim. Üstelik bir de böyle rezil bir hizmete 539 TL ödeyip Türk Telekom tarafından temizinden söğüçlendiğimizi görünce internet sağlayıcısını değiştirme kararı aldım. Altyapımızın hangi hıza kadar desteği olduğunu bilmiyorum. Sizin de kullandığınız ve memnun kaldığınız bir internet sağlayıcısı var mı?

PoyrazNet kullanıyorum, 75/8 paketine 170 lira ödüyorum. Ben memnunum. Omni DSL modeme sahibim ve SNR Margin değerimi hat zayıflamama göre optimize edebiliyorum. Kopma vs. olmuyor. DSL istatistiklerinizi paylaşırsanız öneride bulunabilirim.

PoyrazNet kullanıyorum, 75/8 paketine 170 lira ödüyorum. Ben memnunum. Omni DSL modeme sahibim ve SNR Margin değerimi hat zayıflamama göre optimize edebiliyorum. Kopma vs. olmuyor. DSL istatistiklerinizi paylaşırsanız öneride bulunabilirim.
Açıkçası internet ve modem hakkında hiç bilgim yok. Zahmet olmazsa DSL istatistiklerine nasıl bakacağımı söyleyebilir misiniz?

TurkNet altyapı testine bir bakın ona göre deneyin VDSL ise Comnet öneririm.
Turknet'i 2 yıl önce denemiştik. İnternetimizi yaklaşık 5 ay kurmadan bizi internetsiz bırakıp bahanalerle geçiştirdiği için imkanı yok Turknet kullanmam.

Aktif olarak Türk Telekom'un 100Mbps internetini kullanıyoruz ama onu bile düzgün vermiyorlar, internetin daha 70Mbps'den üste çıkabildiğini hiç görmedim. Üstelik bir de böyle rezil bir hizmete 539 TL ödeyip Türk Telekom tarafından temizinden söğüçlendiğimizi görünce internet sağlayıcısını değiştirme kararı aldım. Altyapımızın hangi hıza kadar desteği olduğunu bilmiyorum. Sizin de kullandığınız ve memnun kaldığınız bir internet sağlayıcısı var mı?

Ben 1.5 yıldır Turkcell Superonline fiber kullanıyorum şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım ping değerlerim upload download değerleri çok iyi 100 / 20 aynı paketteki gibi çok stabil 320 TL ödüyoruz.

Dostum bende aynı sorular içinde gidip geliyordum araştırdım ve Netspeed'e karar verdim gerçekten verdikleri hizmeti sonuna kadar hak ediyorlar 2 haftadır aktif olarak kullanıyorum ve pingim 8 üzerini download değerim 100 altını görmedi not: 100 Mbps fiber paketi kullanıyorum 280 lira gibi bir ücret ödüyorum.

TurkNet önerebilirim modeminiz ne acaba bir de goknet altyapı sorgulama üzerinden sorgulama yapıp ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı