İnternet sağlayıcısı önerisi

Ravenn

Decapat
Daha fazla  
Senelerdir oturduğum yerde altyapı olmadığı için Türk Telekom kullanıyordum. Geçen sene altyapı yavas yavas gelmeye basladı ama taahhüdüm oldugu için değiştirememiştim. Önümüzdeki hafta taahhüt bitecek ve internet sağlayıcımı değiştirmek istiyorum. Kablonet Netspeed TurkNet gibi firmalar evime 100 megabite kadar download 8 upload veriyor ama hangisine geçmeliyim emin değilim. Sizlerin yorumlarınızı bekliyorum. (merak edenler için internet hızımın fotosu)

1663511747199.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1521245

Benimki bu, 75 Mbps bağlatsam olur mu?

Santral mesafesinden dolayı kayıplar olacaktır.
Ama 75Mbps tarife en doğru seçim olacaktır.

Türk Telekom VMG3312-B10b

Modeminiz VDSL destekliyor.(Pek tavsiye edilen bir modem değildir, kablosuz performansı kötü.)
Onun haricinde istediğiniz firmanın(Telekom altyapısını destekleyen) 80Mbps kadar indirme hızı alabilirsiniz.
Not: Türk Telekom bu modemlerin yeni versiyonlarını hizmete sundu.
Bu ürünün performansı ile alakalı bir fikrim yok.

Son düzenleme:
Santral mesafesinden dolayı kayıplar olacaktır.
Ama 75Mbps tarife en doğru seçim olacaktır.

Modeminiz VDSL destekliyor.(pek tavsiye edilen bir modem değildir, kablosuz performansı kötü.)
Onun haricinde istediğiniz firmanın(Telekom altyapısını destekleyen) 80Mbps kadar indirme hızı alabilirsiniz.

Ben kablolu kullanıyorum modem için başka alternatif önerir misiniz ve siz hangi firmayı kullanmamı önerirsiniz?

Ben kablolu kullanıyorum modem için başka alternatif önerir misiniz ve siz hangi firmayı kullanmamı önerirsiniz?

Uygun fiyatlı firma arıyorsanız.
Yok ben adı şanı duyulmamış firma ile çalışmam diyorsanız.
Bu ISS'nin bayileri yoktur dijital olarak hizmet vermektedirler.
Bilinen firmalar
  • Türk Telekom
  • Turkcell Superonline
  • Vodafone

Son düzenleme:
Uygun fiyatlı firma arıyorsanız.
Yok ben adı şanı duyulmamış firma ile çalışmam diyorsanız.
Bu ISS bayileri yoktur dijital olarak hizmet vermektedirler.
Bilinen firmalar.
  • Türk Telekom.
  • Turkcell Superonline.
  • Vodafone

Ben de Netspeed düşünüyordum ama emin olamıyorum sanırım tercihimi Netspeed'den yana kullanacağım.

Geri
Yukarı