İnternet sağlayıcısı önerisi

Bu arada ben de NetSpeed öneriyorum. Bir arkadaşımda var. Bir ADSL Türk Telekom internetime bakıyorum, bir ona [emoji16] VDSL modem de var bende. Şu taahhüt bitince direk geçeceğim NetSpeed'e.

Ankara 'da yaşıyorsan Kentnet önerimdir 56TL gibi cüzi bir miktara 20Mbit indirme 5 Mbit gönderme hızım var, tam olarak 19.8Mbit indirme , 4.3Mbit gönderme hızım var hiç kesinti olmadı.
Az daha bilgi verirmisin. Online oyunlar oynuyormusun, akşam saatleri hız düşme varmı yada ping durumun nedir artıyormu?

Oris Telekom'u şiddetle tavsiye ederim. Beni grupta bilenlere sor.
Ekran Alıntısı.JPG

Az daha bilgi verirmisin. Online oyunlar oynuyormusun, akşam saatleri hız düşme varmı yada ping durumun nedir artıyormu?

Evime RJ45 portu geliyo :) pinglerim 12 ile 30 arası CS-GO 'da en yüksek yada en düşük gözüme hiç takılmadı, ve kablosuz bağlantı ile CS-GO oynuyorum bilginiz olsun maksimum pingi 80 olarak gördüm başka hiç bir problem yaşamadım çok memnunum

Öncelikle Taahhüt zorunlu olan firmalardan kaç. Bu politika tamamen kendine bağlama para koparma politikasıdır. TTNET, DSmart kullandım ve hepside çok kötü saçmalıyorlar. Şuan Türknet kullanıcısıyım diğerleri gibi size 12 veriyoruz sunucudan uzaksınız 6 8 ondan alıyorsunuz demiyor. Gir sitesine Türknet'in hız sorgulama yap adresten. Taahhüt yok memnun kalmazsan para iadesi var hangi hızı sunuyoruz diyorsa onu sunuyor. Diğer önereceğim firmalar uydunet,kablonet.

Öncelikle Taahhüt zorunlu olan firmalardan kaç. Bu politika tamamen kendine bağlama para koparma politikasıdır. TTNET, DSmart kullandım ve hepside çok kötü saçmalıyorlar. Şuan Türknet kullanıcısıyım diğerleri gibi size 12 veriyoruz sunucudan uzaksınız 6 8 ondan alıyorsunuz demiyor. Gir sitesine Türknet'in hız sorgulama yap adresten. Taahhüt yok memnun kalmazsan para iadesi var hangi hızı sunuyoruz diyorsa onu sunuyor. Diğer önereceğim firmalar uydunet,kablonet.
Türknet 14 mb veriyor ve benim için çok çok yetersiz bir hız

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı