İnternet sağlayıcısı önerisi

sivurant

Hectopat
Türk Telekom paketim temmuz ayında bitiyor ve Türk Telekom sürekli mesaj atıp duruyor. Daha hızlı bir internete geçmek istiyorum. Şu an kullandığım paket 70 TL'ye 16 Mbps sağlandığı söyleniyor fakat bana ulaşan 13 Mbps'di. Ama bugün bu değerler 7'ye düştü Speedtest.com'da ping 150 gözüküyor.
Ben de farklı bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum. Tercihimi hangi marka internet sağlayıcısından kullanmalıyım?

Download hızım: 98 Mbps.
Upload hızım: 4.7 Mbps.
Paketim: 100 Mbps download 5 Mbps upload.
Fiyatı: Ayda 70 TL.
Taahhüt: 24 ay.
Servis sağlayıcım: Kablonet firması.

Kalite memnuniyetim: 10 üzerinden 10.
Fiyat memnuniyetim: 10 üzerinden 10.

Bu kullanıcının bahsettiği paketi bulamadım nasıl sağlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlinizde var mı bilmiyorum ama Kablonet önerebilirim. O bahsedilen paket Akıllı Sınırsız 100 paketi. Ben ondan kullanıyorum ve çok memnunum. Yeni modem kira bedeli ile 87 liraya geliyor. Şehriniz nedir?

İstanbul/Gaziosmanpaşa/Şemsipaşa Mahallesi altyapı destekliyor mu hiç bilmiyorum.
İlinizde var mı bilmiyorum ama Kablonet önerebilirim. O bahsedilen paket Akıllı Sınırsız 100 paketi. Ben ondan kullanıyorum ve çok memnunum. Yeni modem kira bedeli ile 87 liraya geliyor. Şehriniz nedir?
O paketi arıyorum fakat o fiyatta bulamadım.

Kablonet'in çok kısıtlı yerde altyapısı var. ISS olarak da taahhütsüz olanları araştırıp deneyebilirsin.

Ucuza yüksek hız almak isterseniz Türknet, Kablonet ve Millenicom olabilir. Fakat müşteri hizmetleri ve stabilite konusunda superonline çok daha iyi.

İstanbul/Gaziosmanpaşa/Şemsipaşa Mahallesi altyapı destekliyor mu hiç bilmiyorum.

O paketi arıyorum fakat o fiyatta bulamadım.
O paket artık 90 TL oldu. Kablonet altyapın varsa öneririm.
Ucuza yüksek hız almak isterseniz Türknet, Kablonet ve Millenicom olabilir. Fakat müşteri hizmetleri ve stabilite konusunda superonline çok daha iyi.
Kablonet'in de diğer saydıklarınıza göre çok iyi.

Geri
Yukarı