İnternet sağlayıcısı tavsiyesi

UmurBuğra

Hectopat
Daha fazla  
Superonline kullanmaktayım ekim ayında sözleşme bitiyor fakat devam etmek istemiyorum hem daha pahalı hem de yavaş, Netspeed ve TurkNet arasındayım Netspeed ilgi açısından daha iyi ve sorun çıkarmıyor diye duydum siz hangisini önerirsiniz? (ayrıca öneriniz varsa belirtiniz)

Superonline kullanmaktayım ekim ayında sözleşme bitiyor fakat devam etmek istemiyorum hem daha pahalı hem de yavaş, Netspeed ve TurkNet arasındayım Netspeed ilgi açısından daha iyi ve sorun çıkarmıyor diye duydum siz hangisini önerirsiniz? (ayrıca öneriniz varsa belirtiniz)
Alt yapına göre değişir ikisininde sitesinden alt yapı sorgulaması yap (arayıpda bilgi alabilirsin) hangisi sana daha yüksek hız veriyorsa onu tercih et derim son zamanlarda Netspeed ve TurkNet diğer sağlayıcılara göre daha stabil internet veriyor hızına göre seçebilirsin.

Netspeed kullan bütün sorunlarından kurtul arkadasini arar gibi tek tusla aninda musteri hizmetlerine baglaniyorsun.

Netspeed kullan bütün sorunlarından kurtul arkadasini arar gibi tek tusla aninda musteri hizmetlerine baglaniyorsun.
Dostum bence bu yanlış bi algı Netspeed iyi direk onu kullan demek yanlış geliyor bana. Mesela adamın adresinde Netspeed 35mb veriyodur fakat TurkNet 100mb veriyodur ve ikiside stabil internet veren sağlayıcı olduğu için bu durumda TurkNeti seçmesi mantıklı olur yani ufak bi araştırma yapması lazım adresine göre.

Dostum bence bu yanlış bir algı Netspeed iyi direk onu kullan demek yanlış geliyor bana. Mesela adamın adresinde Netspeed 35MB veriyordur fakat TurkNet 100 MB veriyordur ve ikisi de stabil internet veren sağlayıcı olduğu için bu durumda TurkNet'i seçmesi mantıklı olur yani ufak bir araştırma yapması lazım adresine göre.

Netspeed'in 35 verdigini TurkNet 100 mü verecek? O dediğiniz ancak hiç altyapı yoksa sadece TurkNet'e ait fiber altyapi varsa olur. Adam sadece 100 MB alacağım demis bende musteri hizmetlerinin kalitesini öne sürerek Netspeed dedim TurkNet kötü demedim ama magdur olan arkadaslarim var. TurkNet iyidir ama şansin varsa.

Netspeed'in 35 verdigini TurkNet 100 mü verecek? O dediğiniz ancak hiç altyapı yoksa sadece TurkNet'e ait fiber altyapi varsa olur. Adam sadece 100 MB alacağım demis bende musteri hizmetlerinin kalitesini öne sürerek Netspeed dedim TurkNet kötü demedim ama magdur olan arkadaslarim var. TurkNet iyidir ama şansin varsa.
Ben 35 le 100'ü örnek olarak verdim müşteri hizmetleriyle karşılaştırmak saçma önemli olan stabil internet vermeli. Sen altyapıdan düzgün bir internet alamadıkdan sonra müşteri hizmetleriyle başbakana da bağlansan nafile. Bu yüzden arkadaşın altyapısını sorgulayıp ona göre almasını öneriyorum.

Ben 35 le 100'ü örnek olarak verdim müşteri hizmetleriyle karşılaştırmak saçma önemli olan stabil internet vermeli. Sen altyapıdan düzgün bir internet alamadıktan sonra müşteri hizmetleriyle başbakana da bağlansan nafile. Bu yüzden arkadaşın altyapısını sorgulayıp ona göre almasını öneriyorum.

Ya güzel kardesim neyin ısrarı bu hala sacmaliyosun. VDSL bütün altyapilar ayni türktelekoma bagli bunu bilmiyor musun TurkNet'te alsa Netspeed'te mileniomda alsa hepsi ayni verecek. Burada önde cıkan avantaj müsteri hizmetleri kalıyor. Yok o 35 verecek bu 100 verecek diye bir kavram yok.

Ya güzel kardesim neyin ısrarı bu hala sacmaliyosun. VDSL bütün altyapilar ayni türktelekoma bagli bunu bilmiyor musun TurkNet'te alsa Netspeed'te mileniomda alsa hepsi ayni verecek. Burada önde cıkan avantaj müsteri hizmetleri kalıyor. Yok o 35 verecek bu 100 verecek diye bir kavram yok.
Dostum ben bi yerimden uydurup veya arkadaşlarımın tavsiyesiyle konuşmuyorum kendim de türktelekom kullanırken 16mb veriyorlardı türknet ise 100mb veriyordu ikisinide arayıp sordum altyapı sorgulamasını yaptım bana bunları söylediler o 35 veriyo bu 100 verecek diye bi kavram var. Herkesin türk telekomu kullanıp sadece fiyat değişmesi eskiden di yavaş yavaş altyapılarımızı geliştiriyoruz bu yüzden arkadaşa hız sorgulaması yapıp ondan sonra müşteri hizmetlerine fiyatlara göre vs. hareket etmesini öneriyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı