İnternet santrali geldi

Daha fazla  
Arkadaşlar geçenler de konu açmıştım internet hızım düşük diye santrale uzaklığım şu an 1500 metre ama bizim bir üst sokaktan geçerken yeni santral geldiğini gördüm. 2 ay önce yoktu santral orada yaklaşık bizim eve 100-150 metre uzaklıkta ben şimdi ki santralden bu yakınımdaki santrale geçme imkanım var mı? Geçebilmem için ne yapmam lazım şu anki internet hızım en fazla 12 Mbps destekliyor bu yakındakine geçebilirsem 70 falan destekleyeceğini düşünüyorum santral aynı böyle fotoğraf benim değil.

fiberoptik-kabin.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri hizmetlerini arayıp geçiş talep etmeniz gerekli. Henüz saha dolabı aktif olamamış da olabilir. Arayıp sorun, alacağınız hızı vb. şeyleri söylerler.

Hocam yani santral değiştirmem mümkün mü?
Eğer uygun şartlar varsa ve port mevcutsa tabii ki. Hizmet aldığınız firmanın müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Çoğu firma aynı paket üzerinden geçişte ücret istemiyor.

Eğer uygun şartlar varsa ve port mevcutsa tabii ki. Hizmet aldığınız firmanın müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Çoğu firma aynı paket üzerinden geçişte ücret istemiyor.

Hocam ben Türk Telekom kullanıyorum ve çok büyük ihtimalle boş port var 16 Mbps paket kullanıyorum inşallah geçebilirim aldığım hız 6 gerçekten bıktım oraya geçebilirsem en az 60 Mbps yapacağım tahmini ne kadar geçiş ücreti isterler o zaman.

Hocam ben Türk Telekom kullanıyorum ve çok büyük ihtimalle boş port var 16 Mbps paket kullanıyorum inşallah geçebilirim aldığım hız 6 gerçekten bıktım oraya geçebilirsem en az 60 Mbps yapacağım tahmini ne kadar geçiş ücreti isterler o zaman.
Türk Telekom altyapı değişikliğinde ücret istemiyor. Paket yükselttiğiniz zaman ücret alıyorlar. 50Mbps hizmetleri 150-170TL arası olması lazım. Yanlış biliyor olabilir, kampanyadan kampanya da değişiyor. Bu arada ücretsiz altyapı değişikliği ADSL altyapıdan VDSL veya Fiber altyapıya geçince oluyor. 6Mbps alıyorsanız büyük ihtimal ADSL altyapınız vardır, ücretsiz geçim yapılır.

Detaylı fiyatlandırma için 444 0 375 numarasını arayabilirsiniz. İyi forumlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı