İnternet Servis Sağlayıcı Önerisi

kablonet 100 mbps 90 TL geliyor en mantıklısı o gibi şuan modem her şey içinde ama bi kaç gün daha araştırma yapmakta fayda var kimisi taahhüt yok diye cazip geliyor kablonet 24 ay taahhüt netspeed taahhütsüz 24 Mbps 80 TL

kablonet varsa abantajlı olabilir.

Ben taahhütsüz Millenicom 'u aralık 2018 den itibaren aktif müşteriyim.. ttnet yada sol alt yapın varsa sıkıntı olmuyor.

millenicom a gelene karşılıklı 1 ay bedava promosyon kodu 731 38 C 57

Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

bir iki arkadaş benim kodu kullandılar,arkadaşım taahhütsüz zaten geçin deneyin bir kez.
turknet aynı ip blogundan hizmet verdigini duymustum sıkıntı oluşturabilir.

00:00'ı geçti ve 2 adet test yaptım buyrun; (evde 6 cihaz bağlı wifi ile)
Eki Görüntüle 451981
Eki Görüntüle 451982
Bu da IDM indirme değerleri; (Youtube'tan indirmekteyim)
Eki Görüntüle 451983
fiber alt yapı varda daireye kadar gelir mi onu öğren dediler eğer gelmiyorsa antenden alırsın fiber anlamı kalmaz dediler süperonline de daireye direk cam kablo çekeceklerini söylediler sonra kablonet i aradığımda alt yapınız fiber destekliyor kutudan daireye fiber kablo ile çekiyoruz antenden değil dediler de kararasız kaldım cidden öyle midir?

fiber alt yapı varda daireye kadar gelir mi onu öğren dediler eğer gelmiyorsa antenden alırsın fiber anlamı kalmaz dediler süperonline de daireye direk cam kablo çekeceklerini söylediler sonra kablonet i aradığımda alt yapınız fiber destekliyor kutudan daireye fiber kablo ile çekiyoruz antenden değil dediler de kararasız kaldım cidden öyle midir?
Kablonet binaya kadar fiber sonrasında koaksiyel kablo kullanıyor. 1000 mbps gibi hızlar almak mümkün. 90 liraya bu hızları alacaksınız. Turkcell ile hiç uğraşmayın.
Kablonet binaya kadar fiber sonrasında koaksiyel kablo kullanıyor. 1000 mbps gibi hızlar almak mümkün. 90 liraya bu hızları alacaksınız. Turkcell ile hiç uğraşmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı