İnternet üzerinden ürün nasıl satılır?

no.name.nb

Hectopat
Merhaba. Yaşadığım bölgede kendi ürününü üreten ve bu işini büyütmek isteyen biriyle tanıştım. Onunla beraber bir marka kurup satış elde etmek istiyoruz.

Ürünleri internet üzerinden satacağı için web sitesine ihtiyacı vardı ben de WordPress üzerinden bir site tasarladım. Site tasarladık tasarlamasına da satış yapmamız için ne gerekir bir bilgimiz yok. Örneğin site üzerinden satış yapmak için hangi kurumla/markayla anlaşıp sitemize satın alma işlemini gerçekleştireceğimizi bilmiyoruz. Bu konuda iyzico ile bunu hallederbilir miyiz?

Ayrıca vergilendirme markalaşma gibi konularda da çok az bilgimiz var. İlk başlarda bir vergi levhasına ihtiyacımız var mı? Ya da bir anonim/limited şirket açmamız gerekir mi? Bunlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Bu konular hakkında kurslar satılıyor mu bilmiyorum satılıyorsa da bütçemiz kısıtlı olduğu için böyle şeylere para verebileceğimi zannetmiyorum.
Teşekkür ederim.

www.hipotenus.com.tr böyle bir web sitesi buldum bu site üzerinden mi ilerlemeliyim yoksa woocommerce vs. mi kullanmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı