İnternet ve TV paketi önerisi

Ayd16

Centipat
Arkadaşlar merhaba altyapımız sadece Vadofone ve Kablonet için uygun ikisi arasından hangisini seçmeliyim? Bunlara ek olarak önerebileceğiniz bir TV paketi var mı? Tivibu'dan memnunduk özelliklede geri sarma özelliği sebebi ile.
Ancak Tivibu altyapıdan dolayı çekilmiyor. Geri sarma özelliği olan TV paketi markası önerebilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba altyapımız sadece Vadofone ve Kablonet için uygun ikisi arasından hangisini seçmeliyim? Bunlara ek olarak önerebileceğiniz bir TV paketi var mı? Tivibu'dan memnunduk özelliklede geri sarma özelliği sebebi ile.
Ancak Tivibu altyapıdan dolayı çekilmiyor. Geri sarma özelliği olan TV paketi markası önerebilir misiniz?

Kablonet varsa Turkcell'de alınabilir diye düşünüyorum. Superonline'a baktınız mı?

Vodafone, hem Turkcell hem de Kablonet altyapısı üzerinden hizmet verebiliyor. Muhtemelen Superonline Fiber + Kablonet Fiber altyapısına sahipsin bu yüzden Turkcell Superonline'dan hizmet almanı öneririm.

150TL'ye 100/10 internet ve geriye sarma özellikli TV+'lı paket var Superonline'da. 100MBPS hız şenliği olması gerekiyor ismi.

Buldum

Arkadaşlar ben de Turkcell kullanmak istiyorum ancak Adresim bulumuyor. Ev yeni ancak iskanımız var Tapuya daha yeni işlendi (1 ay önce)Tüm şirketlerde adres çıkarken Turkcell'de çıkmıyor o yüzden faydalanamıyorum.

Arkadaşlar ben de Turkcell kullanmak istiyorum ancak Adresim bulumuyor. Ev yeni ancak iskanımız var Tapuya daha yeni işlendi (1 ay önce)Tüm şirketlerde adres çıkarken Turkcell'de çıkmıyor o yüzden faydalanamıyorum.
Turkcell'i aradın mı dostum?

Arkadaşlar ben de Turkcell kullanmak istiyorum ancak adresim bulumuyor. Ev yeni ancak iskanımız var tapuya daha yeni işlendi (1 ay önce)tüm şirketlerde adres çıkarken Turkcell'de çıkmıyor o yüzden faydalanamıyorum.

Kablonet'te oyunlarda 80-85 ms alırken, Superonline de sabit 40-42-44 ms alıyorum. Bunun için bile geçilir.

Kablonet'te oyunlarda 80-85 ms alırken, Superonline de sabit 40-42-44 ms alıyorum. Bunun için bile geçilir.

Bölgeye göre değişir herkes Superonline demiş ben kablonet daha az arıza çıkarttığı için dedim Kablonet Superonline kullandığımızda söylenen hızı bize vermiyordu.

Geri
Yukarı