İnternet yeterli hızı veremiyor

Emrw

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Yahu kız arkadaşımla film izleyeceğiz, yerin dibine sokuyor beni. 2, 5, 4 MBPS sürekli değişken hız nedir ya? Gizli sekmede bir şey yok, olması gerektiği gibi 15 MBPS stabil. Chrome'da, Firefox'da, Opera'da denedim sürekli değişiyor. Günden güne bekletiyorum kızı. Çözümü ne bunun? Neyden kaynaklanıyor? Modem arayüzünde de her şey normal. Türk Telekom ISS.

Müşteri hizmetlerini arayın onlar mutlaka nedenini söyler olmazsa bir virüs taraması falan yapın ondan dolayı da olabilir bu hızındaki anormallik veya altyapı yetersizdir her şey olabilir.

Müşteri hizmetlerini arayın onlar mutlaka nedenini söyler olmazsa bir virüs taraması falan yapın ondan dolayı da olabilir bu hızındaki anormallik veya altyapı yetersizdir her şey olabilir.
5-6 aydır durum böyle. Arıyorum her şey stabil deyip geçiştiriyorlar.
ADSL hatta akşam saatlerinde düşüşler çok oluyor maalesef.
Filminiz hangi platform üzerinden izliyorsunuz?
Netflixden izleyecektik hocam. Tam hazırlanmıştım bir de baktım, internet değerleri içler acısı.
5-6 aydır böyle. Arada 2 hafta falan düzeliyor sonra yine gidiyor.

NetflixParty üzerinden izleyecektik, kendim gizli sekmeden de izliyorum.
Geçici çözüm fakat gizli sekmeden bağlantı kuramıyor musunuz ? Veya kız arkadaşın Discord üzerinden falan ekran paylaşsa öyle de izleyebilirsiniz belki. Sorunu kökten çözmek için de müşteri hizmetlerini arayın bence.

Geçici çözüm fakat gizli sekmeden bağlantı kuramıyor musunuz ? Veya kız arkadaşın Discord üzerinden falan ekran paylaşsa öyle de izleyebilirsiniz belki. Sorunu kökten çözmek için de müşteri hizmetlerini arayın bence.
Gizli sekmeye eklenti indirilmiyor maalesef. Discordu sorayım kıza, kız Türk değil bu arada anlaşmam biraz zor oluyor.😃
Müşteri hizmetlerinin kendine faydası yok.

Gizli sekmeye eklenti indirilmiyor maalesef. Discordu sorayım kıza, kız Türk değil bu arada anlaşmam biraz zor oluyor.😃
Müşteri hizmetlerinin kendine faydası yok.
Gizli sekmeye eklenti indiriliyor. Şahsen Opera GX'te oluyor muydu hatırlamıyorum (büyük ihtimalle evet) ama şuan Chrome kullanıyorum ve gizli sekmede eklentilerim aktif. Uzantılar kısmından eklentinin ayrıntılarına giderek gizli sekmede aktif et diyebilirsin.

Geri
Yukarı