İnternete başkası girince ping oluyor

Herixa

Hectopat
Artık yazacak bir şey bulamadım, bu konuyu herhalde 2 kez daha açmıştım aradığımı bulamadım. İnternetim Turkcell, birisi internetten 144P video bile izlese pingim 700-800 oluyor. Şu sorunu nasıl çözebilirim? Bu rezil firmadan da internet falan almayın, 2 gram ilgilendikleri yok, yazıklar olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarayıcıyı açıp kapa veya internetten çık gir internet uzaksa olabildiğince yakına al bana da daha bu sabah oldu internette 1080p video izlerken birden 240p ye düştü.

Artık yazacak bir şey bulamadım, bu konuyu herhalde 2 kez daha açmıştım aradığımı bulamadım. İnternetim Turkcell, birisi internetten 144P video bile izlese pingim 700-800 oluyor. Şu sorunu nasıl çözebilirim? Bu rezil firmadan da internet falan almayın, 2 gram ilgilendikleri yok, yazıklar olsun.
Modem arayüzünüzden 5G aktif edip bağlanabilirsiniz.

Dünya`nın bir ucundaysa peki ethernet kablosunun uzun olanları da var. Uzun bir tane alıp bağlayın ya da bilgisayarı yanına getirip test için deneyin. Test ettikten sonra olmazsa başka şeylere bakarız. Modemin dibinizde olmasıyla da alakası yok. Ethernet daha iyi internet sağlıyor. Kablo ile bağlamadan diğer şeyleri denemeyin uğraşırsınız.

Geri
Yukarı