İnterneti tam kullanamıyorum

Dostum anlatamadım galiba örnek verdim Instagram'ı yani sallıyorum sosyal medya video izlemek interneti kullandığın her şeye downloaddan sömürürsün siber güvenlik bitirdim internetin her detayını anlatırım sana burada peering sorsam kalırsın öyle hakaret etmeye gerek yok.

Anlatmak istediğim bir şey indirirken veya yüklerken uploada ihtiyaç duyarsan downloada değil downloadı dediğim gibi alanlarda kullanırsın.
Dostum sen nasıl dosyayı kendine aktarırken karşıya vermeye ihtiyaç duyuyorsun?

Dostum anlatamadım galiba örnek verdim Instagram'ı yani sallıyorum sosyal medya video izlemek interneti kullandığın her şeye downloaddan sömürürsün siber güvenlik bitirdim internetin her detayını anlatırım sana burada peering sorsam kalırsın öyle hakaret etmeye gerek yok.

Anlatmak istediğim bir şey indirirken veya yüklerken uploada ihtiyaç duyarsan downloada değil downloadı dediğim gibi alanlarda kullanırsın.
Oyun indirme esnasında download hızı esas alınır. Yayın yapmak ya da dosya yükleme gibi işlemler ise upload hızı ile alakalıdır. Ayrıca sayenizde her insanın neden üniversite okumaması gerektiğini de daha iyi anlamış olduk.

Peering iki ısp arasındaki güvenli ve hızlı bağdır. Ben burada bildiklerimi söylüyorum en azından bilmediklerimi sallamıyorum. Oyun indirirken hem download hem de upload yapılır ama önemli olan download'tır ve upload neredeyse hiçbir alaka kurmaz.

Al dostum az bilgilen bilmediğin konular hakkında insanları eleştirme
Madem download hızı önemli o zaman downloada göre indirme yapsın 110a 10 olan paketimde neden 13 ile indirme hızı sağlıyorum.

Al dostum az bilgilen bilmediğin konular hakkında insanları eleştirme
Madem download hızı önemli o zaman downloada göre indirme yapsın 110a 10 olan paketimde neden 13 ile indirme hızı sağlıyorum.
Çünkü o hız 10'a bölünüyor. Yani 100 Mbps internetin var diye indirirken 100 Mbps hız alamazsın. Mesela ben 1000 mbps internet kullanıyorum ve indirirken hız 100 mbps. Yalan yanlış konuşmuşsun.

Uzun uzun kendinle çakıştığın 2 yeri alıntılayıp belirttim sonra da şüphlenip sildim ve araştırdım, sadece boş muhabbet yapmışsın bro. Siber güvenlik okumuşsun ama yaramamış beni yanlış anla veya anlama ama saçmalıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı