İnternetim hızlı ama pingim fazla ne yapmalıyım?

@5spottedfire5 Aynı bende senin gibi bekledi bekledim sonuç hüsran. Bunun nedeni SuperOnline’den kaynaklı dostum. Sebebi CGNAT dedikler sistemi kullanmaları. Aynı IP bloğu üzerinden birden çok kullanıcı ulaşıyor. Aynı anda yüklenme olunca yoğunluk oluşuyor ve ping yükselmesi yaşıyorsun. Sen genede müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı oluştur. Baktın çözemediler deneme amaçlı Statik IP satın al.

İş yüksek hızlı fiber internet bağlamakla bitmiyor. ISS'ler arasındaki kalite farkından kaynaklanıyor. Türk Telekom yurt içi ve yurt dışı bağlantılarda diğer ISS'lere göre daha sorunsuz bağlantı sağlamaktadır.

@5spottedfire5 aynı bende senin gibi bekledi bekledim sonuç hüsran. Bunun nedeni Superonline'den kaynaklı dostum. Sebebi CGNAT dedikler sistemi kullanmaları. Aynı IP bloğu üzerinden birden çok kullanıcı ulaşıyor. Aynı anda yüklenme olunca yoğunluk oluşuyor ve ping yükselmesi yaşıyorsun. Sen gene de müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı oluştur. Baktın çözemediler deneme amaçlı statik IP satın al.

Anladım çok teşekkür ederim çok fazla yardımınız dokundu iyi günler.

Geri
Yukarı