İnternetim sürekli kesiliyor ve çekmiyor

Logosu Türk Telekom modemin. Altında TP-Link yazıyor; kullanıcı adı admin, şifresi Türk Telekom yazıyor. Türk Telekom kullanıyorum şu an.

1711797320433.png

Bunlardan işte.

Modemi resetleyip tekrar dene 10 15 saniye kürdan ya da iğne yardımıyle resetleme tuşuna bas bırak tekrar dene.

Şimdi dışarıda bir işim var. Daha sonra bakacağım sağ olun.

@eren28tr
PC'de özelliklerde
Bağlantı hızı (Alınan/İletilen): 100/100 (Mbps)
Bağlantı yerel IPv6 adresi: FE80::6172:CC92:8910:4A10%13
IPv4 adresi: 192.168.1.107
IPv4 DNS sunucuları: 192.168.1.1
Üretici: Realtek.
Açıklama: Realtek PCI-e GBE Family Controller.
Sürücü sürümü: 10.63.1014.2022
Fiziksel adres (Mac): F4-B5-20-2D-20-F2
Bunlar yazıyor işe yarar bir şey var mı acaba?

Xiaomi'nin router 4C modelli modemi var onu ana modem yapmanın bir yolu var mı?
Eğer internet altyapınızı destekliyor ise (VDSL vs.) kurulum yaparsınız internette bolca rehber mevcut. Tek gereken şey internet kullanıcı adı ve şifresi. Onu da Telekomu ararsanız veya sanırım mesajla veriyorlardı. Not: modem deyince router olduğu gözümden kaçmış. O sinyal güçlendirici modem değil.

Son düzenleme:
O router modem olmaz hat değerlerini atmadın hala eğer arkasında WAN girişi varsa routerın sadece fiber internette kullanabilirsin.

O router modem olmaz hat değerlerini atmadın hala eğer arkasında WAN girişi varsa routerın sadece fiber internette kullanabilirsin.

Sorun çözüldü hocam şu aralar kesilmiyor internet. Devam ederse kesilmeye yazacağım.

@eren28tr hocam interneti resetledim birazdan atıyorum hat değerlerini. 2 güne köye gideceğim ama gelince uğraşmayayım.

Modemi resetledim ama sıfırlanmadı şifre vesaire. Müşteri hizmetlerini aradık yarım saat sonra devam ederse direk sıfırlayacağım modemin her şeyini tamamen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı