İnternetim var ama hiçbir oyuna giremiyorum

Kayıt defterinde recive timeout diye bir şey yok senin gösterdiğin yerlere girdim ama o bölümde öyle bir şey yazmıyor.
Ben de bir siteden alıntıladım altta yazıyor ama şimdi yazacağım yazılar orijinaldir :D
Windows sürümüne göre değişebilir.
Windows sürümün nedir?

Wi-Fi kartı varsa Wi-Fi açabilirsiniz. Simgeye tıkla bir dene.

Maalesef yok.
Wi-Fi kartı varsa Wi-Fi açabilirsiniz. Simgeye tıkla bir dene.
bu arada senin yazdıklarını denedim yinede düzelmedi :(
Şu sıralar bendede aynısı olur google speed test yaz bir şekilde gir oradan bana ekran görüntüsü at yanlış anlamıyorsam 3 gündür yaşıyorsun bu aralar pingler 150 oluyor pink ahiret katına çıkıyor mb 8.0 dan 0.3 düşebiliyor (Eğer belli bir zamanda ise sabah hızlı akşama dogru yavaş ise dediğim gibi onun dışında bilgisayarında bir sıkıntı olabilir içi fazla tozlanmış olabilir öyleyse temizleyebilirsin kasayı kartları çıkar üfle toz varsa eğer bunların dışında ise benden bu kadar :)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    34,8 KB · Görüntüleme: 26
bu arada senin yazdıklarını denedim yinede düzelmedi :(
Yani o upuzun listeyi mi diyorsun Wi-Fi açma denemesi mi? Wi-Fi kartın yoksa alabilirsin zaten ikinci el 150TL vardı. İstersen link atayım örnek olarak.
Yine de ethernet girişleri bozuk olabilir kontrol edebilirsin. Benim usb wi-fi alıcısı da öyle usb yerleri bozuk biraz pc'de bilgisayarı oynatsan internet hızlanıyor :D

Hayır hiçbir sıkıntı yok eğer zaten bu alette problem olsa şu an Google'a discorda giremezdim.
Dediğim gibi internetin çok yavaş o zaman. 8Mbps demişsin ama firmalar seni çoğu zaman kazıklayabiliyor :D Speedtest.net adresinden hız testi yapıp ban gönderir misin foto olarak?

Dediğim gibi internetin çok yavaş o zaman. 8Mbps demişsin ama firmalar seni çoğu zaman kazıklayabiliyor :D Speedtest.net adresinden hız testi yapıp ban gönderir misin fotoğraf olarak?

Sorunu buldum çoğu D-Smart kullanan kişilerdede aynı problem varmış onlarda müşteri temsilcisini arayıp hep aynı cevabı alıyormuş. Cevap şu altyapı çalışması 11 günden beri var.

Geri
Yukarı